2737
2739

یکی از سینه هام شیرش کمه و کلا از اول ازش کم شیر میومد حالا هم رگ نمیکنه 

میتونم بدوشم ولی میخام ببینم میشه فیط با یک سینه کلا شیر بدم؟ پسرم دوماهشه

من شنیدم سایزشون تغییر میکنه یکی کوچیکتر میشه یکی بزرگتر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

مال خواهر شوهر من اینجوری شد که از دو سینه شیر خوب میومد ولی بچه عادت کرده بود به سمت چپی و اونیکی رو نمیگرفت، عجیبه ولی واقعی. بچه اولشم بود دیگه سعی نکرد عادت بچه رو عوض کنه. الان میبینیش یوی بزرگتر از اونیکی سایزش هم ۸۵ بوده

نه باید از هر دو بدی مواد تو هر کدوم فرق داره شیر بدی شیرش زیاد میشه

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
اول اون سینت ک شیرش زیاده بده بعدکه کمه🤭

برعکس گفتی..اونی که شیرش کمه رو باید اول بده هی مک بزنه چون گرسنه است محکم مک میزنه تحریک میکنه به تولیدشیر..بعد اونی که شیر داره رو بده

منم بعد یه سال یکیش زخم شد چند روز ندادم که خوب شه شیرش خشک شد با یکی بیشتر دادم اونی که بیشتر خورد شل شده نسبت به اونی که خشک شد

[QUOTE=218186027]برعکس گفتی..اونی که شیرش کمه رو باید اول بده هی مک بزنه چون گرسنه است محکم مک میزنه تحریک میکنه به ت ...[/QUOTE 🤭🤭🤭😁😁👏👏

خدایااااا منو به کنسرت شادمهر برسوووون🤗😍😍

نه عزیزم باید از هردو بدی

اول اونی که شیرش کمه رو بزار دهن بچه 

بعد اونی که شیرش زیاده

برای خیلی ها اینجوریه کم کم درست میشه ولی نمیشه همش از یکی بدی چون هم تابه تا میشه هم بزرگتر که شد خودت ذله میشی که همش از یکی میخوره و زخم میشه

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی