2737
2739
دوستان عزیز لطفا بگید چه مولتی ویتامینی به بچه های سه سالتون میدید؟ روی داشته باشه اما آهن نداشته باشه(دختر من حساسیت به آهن داره) و بگید آیا طبق دستور پزشک میدید؟

من قبلا kinder میدادم که طعم پرتقال داشت و روی هم داشت. الان یکساله که نمیدم چون دکترش گفت نیاز نداره. اما باتوجه به اینکه زیاد سرما میخوره و اشتهاشم کمه میخوام دوباره شروع کنم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من طبق دستور پزشک به دخترم که 3 سال و 8 ماهشه و به پسرم که 5 سالشه اینارو میدم :
شربت روغن ماهی , شربت مولتی ویتامین جونیور که معرکه اس و شربت آسماویت خیلی خیلی هم راضیم همیشه هم دکترشونو دعا میکنم
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم
2728
2740

Manisa87 عزیزم راجع به شربتها بیشتر توضیح میدی اگر ممکنه؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
آره عزیزم و اینکه هر کدوم واسه چی هستش کدوم واسه قد خوبه؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
شربت AquaMarine : محتویات: این مولتی‌ویتامین حاوی روغن ماهی، اسیدهای چرب ضروری امگا3، همراه با ویتامین‌های D ،E است.

توصیف: این مکمل به سلامت دستگاه قلبی- عروقی، مفاصل و استخوان‌ها، قدرت حافظه و عملکرد مغز و تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند. روزی 2 بار 2.5 سی سی

شربت آسماویت : محتویات: این مولتی‌ویتامین‌ها حاوی ویتامین‌های E ،12B ،C، فولیک اسید، ال- لایزین، روی، آهن، منیزیوم و سلنیوم است.

توصیف: این مکمل غذایی به تقویت قدرت تنفسی و کاهش شدت علائم ناشی از بیماری‌ها و عفونت‌های سیستم تنفسی کمک می‌کند.

مقدار مصرف: کودکان یک تا 4 سال می‌توانند یک قاشق چای‌خوری پر 2 بار در روز استفاده کنند. کودکان بالای 4سال هم می‌توانند یک قاشق چای‌خوری پر 3 بار در روز مصرف کنند.
این جا هم شربت جونیور رو توضیح داده که سایت فارسیشو پیدا نکردم
http://en.marnys.com/prods/en/mn128-royal-jelly-multivitamin-junior-syrup-125ml.asp
شربت کاملیه تمام ویتامین ها از A تا Z J, توشه
2706