2737
2734
دوستان عزیز لطفا بگید چه مولتی ویتامینی به بچه های سه سالتون میدید؟ روی داشته باشه اما آهن نداشته باشه(دختر من حساسیت به آهن داره) و بگید آیا طبق دستور پزشک میدید؟

من قبلا kinder میدادم که طعم پرتقال داشت و روی هم داشت. الان یکساله که نمیدم چون دکترش گفت نیاز نداره. اما باتوجه به اینکه زیاد سرما میخوره و اشتهاشم کمه میخوام دوباره شروع کنم .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من طبق دستور پزشک به دخترم که 3 سال و 8 ماهشه و به پسرم که 5 سالشه اینارو میدم :
شربت روغن ماهی , شربت مولتی ویتامین جونیور که معرکه اس و شربت آسماویت خیلی خیلی هم راضیم همیشه هم دکترشونو دعا میکنم
شوالیه و پرنسس مامان , دوستون دارم
2731
2738

Manisa87 عزیزم راجع به شربتها بیشتر توضیح میدی اگر ممکنه؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
آره عزیزم و اینکه هر کدوم واسه چی هستش کدوم واسه قد خوبه؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
شربت AquaMarine : محتویات: این مولتی‌ویتامین حاوی روغن ماهی، اسیدهای چرب ضروری امگا3، همراه با ویتامین‌های D ،E است.

توصیف: این مکمل به سلامت دستگاه قلبی- عروقی، مفاصل و استخوان‌ها، قدرت حافظه و عملکرد مغز و تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند. روزی 2 بار 2.5 سی سی

شربت آسماویت : محتویات: این مولتی‌ویتامین‌ها حاوی ویتامین‌های E ،12B ،C، فولیک اسید، ال- لایزین، روی، آهن، منیزیوم و سلنیوم است.

توصیف: این مکمل غذایی به تقویت قدرت تنفسی و کاهش شدت علائم ناشی از بیماری‌ها و عفونت‌های سیستم تنفسی کمک می‌کند.

مقدار مصرف: کودکان یک تا 4 سال می‌توانند یک قاشق چای‌خوری پر 2 بار در روز استفاده کنند. کودکان بالای 4سال هم می‌توانند یک قاشق چای‌خوری پر 3 بار در روز مصرف کنند.
این جا هم شربت جونیور رو توضیح داده که سایت فارسیشو پیدا نکردم
http://en.marnys.com/prods/en/mn128-royal-jelly-multivitamin-junior-syrup-125ml.asp
شربت کاملیه تمام ویتامین ها از A تا Z J, توشه
2706