2737
2734
عنوان

خاستگار مزخرف

173 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها من یه خواستگار دارم که تقریبا از اقوام دورمون هستن پسره خونه و ماشین و مغازه داره و وضع مالیش خوبه مثل اینکه .ولی یه سری عیب هایی هم داره از جمله اینکه یه مادر و خواهر فولاد زره سلیطه داره ولی خب مادر و خواهرش یه جا زندگی میکنن خودش تنها یه شهر دیگه . از لحاظ تحصیلی هم فکر کنم تا راهنمایی دبیرستان هم بیشتر درس نخونده .و ۱۴ سالم ازم بزرگتره .عکس پسره رو که خواهرش واسم فرستاد اصلا به دلم ننشست . در کل پسره با اینکه وضع مالیش خوبه و خانواده آبرو داری دارن ولی با معیارای من که( تحصیلات ) و زندگی توی شهر بزرگ خیلی مهمه جور نیست ‌. من خودم که آب پاکی رو روی دوست خواهرش ریختم ولی مامانم خیلی اصرار داره میگه اگه اینو قبول نکنی دیگه کسی نیستو از این حرفا ...  

چن سالنه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
۲۰ سالمه هنوز سنیم ندارم آخه

ردش کن کلی وقت داری

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706