2733
2734
عنوان

ف اال رایگان میگیری برام اندازه اره یا ن🤕☺ بیا اگ هستی خداخیرت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 53 پست
بهم درخواست دوستی بده اونجا برات میگیرم چون ممکنن طول بکشه

میشه منم درخواست بدم برام بگیری ؟لطفا؟

لازم دونستم اول امضام ی پرانتز باز کنم!!(نر های خر درخواست دوستی بدین تو تاپیکام نظر بدین گزارش همتونو میزنم!!چقد شما حال  بهم زنین !!باید سر کار و زندگی باشین یا بین زنا بلورین؟؟؟از ریش و سیبیلتون خجالت بکشین خاله زنکااااا)من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)https://abzarek.ir/service-p/msg/1886338

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مدتهاست درد عشقی در سینه داری و در تمام این مدت هرگز از طلب آن دست برنداشته ای، حتی با سرزنش دیگران ...

اینم شانس مایه😭🤣🤨😁😄ممنونم 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
منم بگو لطفا  امسال ازدواج میکنم؟

این نیت با اندکی صبر و حوصله همراه با دقت و سرعت عمل انجام می گردد وجای هیچ گونه نگرانی نمی باشد. انسان های موفق همیشه به نصایح خیراندیشان و اطرافیان توجه کرده اند. شما نیز باید متوجه این امر باشید.به زودی خواب می بینید که در مراسم ازدواجی شرکت دارید. تعبیرش اینکه خوشی و شادی و موفقیت قریب الوقوع می باشد.

2731
بهم درخواست دوستی بده اونجا برات میگیرم چون ممکنن طول بکشه

عزیز ترین کس توی زندگیت قسمت میدم بم یگو

بچمو شوهرم ازم گرفته😭😭😭

خونه پدرممم 

کی بچمو میبنم؟؟؟؟😭😭😭😭😭

دیشب بردش خونه پدرش ندیدمش😭😭

جان هر کسی دوس داری بگوووو