2733
2739
عنوان

کیاسندروم روده تحریک پذیردارن

353 بازدید | 61 پست

من الان چن روزه شکمم با معدم دردمیکنه میزنه ب کمرم وحشتناکه.بعدغذادرجادلپیچه افتضاح.چیکارکنم.داروهامم میخورم تاثیرندارن.انقده معدم دردمیکنه میزنه ب کمرم روده هام همه دردمیکنن.این چ دردیع اخه خدا

توکل برخدا❤️توسل برامام رضا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم کلللللی دکتر متخصص رفت خوب نشد

دکتر عمومی دوتا قرص داد خیلی آرومش کرد

لوپرامید و یه چیز دیگه فکر کنم الان خونه نیستم اسمشونو بگم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2738
روزی چن بار دفع داری رفلاگس معده ااری

من ibs دارم بعضی روزا تا ۷ بار😑😂

امرور برای اولین بتر قبل ناهار کلیدینیوم سی خورم خیلیییییی خوبم خیلییییی

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
شوهرم کلللللی دکتر متخصص رفت خوب نشد دکتر عمومی دوتا قرص داد خیلی آرومش کرد لوپرامید و یه چیز دیگه ...

عزیزم خونه رفتی میگی بهم.لوپرامیدم میخورم.واقعاخیلی بده بخدا تمام روده هام دردمیکنن خسته شدم‌.دکترم هرجابری فقط قرص عوض میکنن

منم روزی سه بار مخصوصا صبحها با فشار و جهش  ودلپیچه میوه زیاد نمیخورم حالا مگه چه عیبی داره

ایکاش فقط دلپیچه اینا بود.دفع ناقص .دل درد کمر درد شکم دردکلا همچی

من ibs دارم بعضی روزا تا ۷ بار😑😂 امرور برای اولین بتر قبل ناهار کلیدینیوم سی خورم خیلیییییی خوبم ...

اون وقت لاغری؟

حتما میوه نمیخوری از ترس

ببخشید اسهاله یا نه

زندگی پر از درده
2706