2737
2734
سلام دوست جونیا بیاین بگین چطوری ترسم بریزه خیلی دوست دارم رانندگی کنم گواهینامه هم دارم ولی خیلی استرس دارم نمیتونم تننها رانندگی کنم. خیلی وقته دیگه رانندگی نکردم بخاطر ترسم.ف لطفا پیشنهاد بدین چیکارا کنم ترسم بریزه و اینکه خیلی دوست دارم حرفه ای بتونم روزی رانندگی کنم. سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیاد رانندگی کن و به ترست اهمیتی نده، کم کم ترست میریزه.
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
من خیلی میترسیدم اما از همون روز اول تنها نشستم. وقتی تنها بشینی دستت میاد که چکار باید بکنی من الان راننده خوبیم
یک گوشه ازقلبم هست که همیشه فقط برای بابام باقی میمونه (دلم براش خیلی تنگ شده خیلی......)
یه مربی بگیر وباهاش چند جلسه جاهای شلوغ رانندگی کن مثلا 6یا 7 جلسه بعد با مادرت یا خواهرت که وارد هستن به رانندگی یه چند جلسه برو تو محله خودتون توخبابونهای خلوت موقع ظهر برو که خلوته .بعد هم خودت تنها بشین با شوهرت هم نرو چون خودش وارده حولت میکنه وعصبی میشی این تجربه من بود من هم 7 سال بود گواهینامه گرفته بودم اما میترسیدم اما حالا واسه خودم
پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2740
فقط تنها بشین یکی کنارت باشه هی بگه اینکارو کن اینکارو نکن اعتمتد به نفست از دست میره خودت ضعفاتو.بفهمی بهتر میتونی برطرف کنی
مردم شهری که همه در ان می لنگند,به کسی که راست راه میرود میخندند
من از روز اولی که گواهینامه ام اومد رانندگی کردم دو ماه بعدش هم ماشین خریدم. داشتن ماشین شخصی هم اعتماد به نفسمو بالا برد
یک گوشه ازقلبم هست که همیشه فقط برای بابام باقی میمونه (دلم براش خیلی تنگ شده خیلی......)
من از اول تنها نشستم و چون ماشین مال خودم بود استرس تصادف نداشتم میگفتم اگر تصادف کنم جوابگوی کسی نیستم، خیلی پرو بودم، و بالاخره راه افتادم، تصادفای مختصر هم داشتما اما الحمدالله راننده خوبی شدم، تمرین، نترسی باعث میشه راننده بشی همین
منم اوایل میترسیدم،یه روز بیدار شدم دیدم همسرم ماشین رو گذاشته خونه خودش رفته سرکار منم اول صبح کلاس داشتم ،هرروز خودش میرسوندم دانشگاه ،زنگ زدم بهش گفت خودت برو نتزس فوقش میزنی ماشین رو،برای اولین بار تنهایی رانندگی کردم اون روز بعدش دیگه خوشم اومد
دوستان عزیزی که لطف دارن و حال نی نی رو میپرسن،بنیامین عزیز بهترین جای ممکنه: تو بغل صاحبش،مالکش،خالقش....