2733
2739
عنوان

عشق اول شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 21190 بازدید | 349 پست
گلم ته دلت روخالی نمیکنم اگ خیلی دوست دارع چرابه اونطرف این پیامهاروداده بگردببین چی کم گذاشتی ولی ق ...

یعنی حالت تهوع بهم دست میده دیگه این جمله رو میشنوم که بگرد ببین چی براش کم گذاشتی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم ته دلت روخالی نمیکنم اگ خیلی دوست دارع چرابه اونطرف این پیامهاروداده بگردببین چی کم گذاشتی ولی ق ...

یعنی چی بگرد ببین چی کم گذاشتی یه چی یاد گرفتید طوطی وارمیگید...شوهرِخواهرم 6سال ازخواهرم جدازندگی میکرد با یه زنه بیراهه روهم ریخته بود تو این 6سال خواهرم محبت شوهرندید واسه 2تا بچهاش هم پدرِ هم مادر ..الان چراخواهرمن خیانت نکردونمیکنه ؟بااین که زخم خورده بود ..الکی فقط یه چی یاد گرفتید که همجا میگید..مهم ذاتِ ذات

2728
واس منم همین قضیه اتفاق افتاد برداشتم نفسمو😒دوماهه اسمش سیوه واقعا خیلی سخته واسه یه زن😔من که دیگه ...

خوندم واقعا خدا بسر هیچ زنی نیاره 

بابام به مادرم خیانت کرده بوده اوایل زندگیشون الان بعداز 30 سال هنوز دل مادرم شکسته است

خیلی خسته ام ونیاز شدید به استراحت جسمی و روحی دارم 
خوندم واقعا خدا بسر هیچ زنی نیاره  بابام به مادرم خیانت کرده بوده اوایل زندگیشون الان بعداز 30 ...

خیلی سخته چیزی نیست ک ب راحتی فراموش شه الان دو ماه گذشته یعنی روزی نشده ک بهش فک نکنم

خنده را معنی ز سر مستی نکن، آنکه میخندد غمش بی انتهاست🙂🍃🕊
2738
خیلی زندگی خوبی داریم...از هیچ نظری برای هم کم نمی‌داریم...هرشب باهم بیرون شام میخوریم نمی‌دونم چه م ...

دوست داره و رفته به عشق سابقش پیام داده و ابراز پشیمونی کرده واسه اینکه رهاش کرده؟ خیلیم مطمعن نباش

اگه عاشق واقعی بود هیچ موقع به گذشته برنمیگشت حتی خودش تو پیامش گفته فقط تو لایق دوست داشتن من بودی یعنی تو این هشت سال تورو دوست داشته ولی اون حسی که قبلی بهش میداده رو بهش نداده !! 

میتونم بگم با دیدن تاپیکت قلبم پاره شد ! و خیلی دلم شکست که یه ادم بعد ۸ سال میتونه خودشو نشون بده و همه ما خانما به این فکر فرو رفتیم که انقدر زحمت بشوربساب بپز و آراسته بودن و عطر زدن برای کیه ؟؟ کسی که قراره بعد چند سال خودشو نشون بده؟! نمیدونم وضع مالیتون خوبه یا بد یه خونه کوچیک بگیر برو اونجا و شوهرتو چندماه رها کن و تو ماشین یا خونت یا تو گوشیش گیرنده وصل کن ببین چیکار میکنه ولی اینو فقط میتونم بگم که مردا فقط یکبار عاشق میشن یا زن اولی رو دوست ندارن عاشق نمیشن و عاشق زن دومشون میشن اگه عاشق بشه معلومه از قبلی حرفی نمیزنه .. میتونی تلاش کنی ببینی واقعا عاشقته یا نه اگه عاشقت نبود سعی کن یه خونه داشته باشی برای زندگی .. واقعا شرایط منزجر کننده ای داری و حستو کاملا درک میکنم 

خیلی سخته ولی صبر کنید ببینید این پیام ها ادامه داره  اگه بود اونوقت ورود کنید  فعلا چیز ...

سلام خانم لئا شما خیلی خوب راهنمای میکنید میشه بگید چجوری میتونم بفهمم همسرم فقط عاشق منه؟

سلام خانم لئا شما خیلی خوب راهنمای میکنید میشه بگید چجوری میتونم بفهمم همسرم فقط عاشق منه؟

سلام لطف دارید

ادمها فقط میتونن عاشق یک نفر باشن 

خاصیت عشق اینه که منحصر به فرد و‌استثنائیه ، پس اگه عاشق شما باشه ، بدونید محاله همزمان عاشق کسی دیگه هم باشه 

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706