2733
2734
عنوان

عشق اول شوهرم +اسکرین شات

21190 بازدید | 349 پست

چند وقت بود خیلی تو گوشی بود...روی گوشیش و واتساپ قفل اثر انگشت گذاشته بود...خیلی دوستم داره چهار ساله ازدواج کردیم هییییچ بدی ازش ندیدم ولی تازگی حس کرده بودم یه چیزیش هست.هی از خاطرات دانشگاهش می‌گفت،هی تنها می‌رفت بیرون، یه آهنگایی گوش میداد در مورد عشق اول و اینا...قبلاً اثر انگشت خودمو به گوشیش دادم ولی نمی دونست..امروز یه چیزی دیدم که خیییلی حالم بده

لطفاً لایکم نکنید😑😑😑خیلیم ممنون

کو

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی دیدی؟

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
2738

یه پسر چهار ماهه داریم...می‌خوام خیلی جدی بترسونمش...خیلی ریلکس بگم جدا شیم...می‌دونم دوستم داره و قبول نمیکنه. چیکار کنم که درست ادب بشه؟ هنوز نمیدونه که من میدونم

لطفاً لایکم نکنید😑😑😑خیلیم ممنون
2706