2737
2734
عنوان

عشق اول شوهرم +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 21190 بازدید | 349 پست

با احترام از کسی ک میگن  بیخیال شو  ای دیگ چیزی نگو ای خودتو ب بیخیالی حالم بهم میخوره بقران ک خیلی احمقانس فکرتون حرفتون..ببین اسی از توام حرصم گرف ای دوسم داره دوسم داره شرط میبندم ی ذرم دوست نداره درصدی پشیمونی ندیدم با ین حرفام درس نمیشه

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها لایکم کنین ممنون

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
خیلی زندگی خوبی داریم...از هیچ نظری برای هم کم نمی‌داریم...هرشب باهم بیرون شام میخوریم نمی‌دونم چه م ...

حتما که قاطع باش برخوزد کن

حتما حق طلاق رو بگیر

ولی صرفا برای بررسی ریشه مساله بت میگم،خیلی زوج‌اا در دوران بارداری و یکسال بعد از زایمان،انقدر نقش‌هاشون عوض میشه و یه هو تو مسولیت میفتن که هم از هم دور میشن،هم دلشون هوای دورانی که مسولیتی نداشتن میکنه و در نتیجه بعضیا کارای احمقانه‌ی اینشکلی میکنن

میفهمم چقد حالت بده.من شخصا خودم بودم به این راحتیا امکان نداشت بگذرم ازش

ولی یک درصد اگر زندگیتو دوس داری و میخوای نگهش داری،بعد از اینکه قاطع برخورد کردی و منت هاتو سرش گذاشتی، برید با هم پیش زوج درمانگر.که رابطه‌تون رو ترمیم کنه

این رابطه یه خلا داره که چنین اتفاقی توش میفته

2731

غریبه بوده یا فامیل؟؟متوجه نشدی؟

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده💔چقد این حرفو حمید هیراد خوب و درست میگه👣۲۷ شهریور ۱۳۹۹ بود که بی بی چکم مثبت شد ۳۱ شهریور هم جواب آزمایش مثبتم اومد و منو عشقم فهمیدیم مامانو بابا شدیم..خدایا هزاران بار شکرت.خدایا ازت میخوام همه منتظرا زودی زود صاحب یه نی نی تپل مپل خوشمزه بشن الهی آمین  و سه شنبه ۹دی ماه ۱۳۹۹ رفتم آنومالی و یه گل دختر داشتم  

بمیرم برای دلت میدونم داغونی حالتو درک میکنم😔فقط عجله نکن بشین چند روز قشنگ فکراتو بکن ببین میخوای چی بگی چیکار بکنی چون مسئله مهمیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده💔چقد این حرفو حمید هیراد خوب و درست میگه👣۲۷ شهریور ۱۳۹۹ بود که بی بی چکم مثبت شد ۳۱ شهریور هم جواب آزمایش مثبتم اومد و منو عشقم فهمیدیم مامانو بابا شدیم..خدایا هزاران بار شکرت.خدایا ازت میخوام همه منتظرا زودی زود صاحب یه نی نی تپل مپل خوشمزه بشن الهی آمین  و سه شنبه ۹دی ماه ۱۳۹۹ رفتم آنومالی و یه گل دختر داشتم  

شوهرت نظامیه اسی؟؟از طرز پیام دادنش احساس میکنم نظامیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
وقتی رمز گذاشتن و دوست ندارن از گذشتشون چیزی بدونید پس کنجکاوی بیجا نکنید

این برای زمانی هست که مجرد باشه

اگر طرف خانمم بود و این کارا میکرد شما توصیتون همین بود دیگه

تعریفتون از زندگی مشترک اینه که هرکس سرش هرجا گرم بود اشکالی نداره تازه نباید براش مزاحمت هم ایجاد کنیم

چه جالب 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
وقتی رمز گذاشتن و دوست ندارن از گذشتشون چیزی بدونید پس کنجکاوی بیجا نکنید

واااا خودتو بزار جاش .. خوبه شوهرت هر کار خواست کنه و تو چیزی نگی . ساکت میشینی اصلا.. اگه اره بسم الله

رسالت من به پایان رسید...رسول دیگری در راه است
2706