2752
2734
عنوان

دوستانی که هفته های اول بارداری هست لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسلامتی گلم مبارکه ان شاءالله صحیح وسالم بیان بغلت ببخشید چن هفته جنین رو دیدن؟؟وچن هفته قلبشون رو ...

4 هفته و نیم رفتم یادمه ی ساک با کیسه زرده دید.. 

باز گف 5 و نیم هفته بیا من نرفتم 7 هفته فک کنم رفتم. گف ی ساک هست با ی قلب. ی ساک دیگم هس با ی قلب دیگ 😐من سکته کردم ی لحظه

و خدایی که به شدت کافیست
بسلامتی گلم مبارکه ان شاءالله صحیح وسالم بیان بغلت ببخشید چن هفته جنین رو دیدن؟؟وچن هفته قلبشون رو ...

ممنونم  انشالله بچه شمام سالم و سلامت بیاد بغلتون

و خدایی که به شدت کافیست
2731
4 هفته و نیم رفتم یادمه ی ساک با کیسه زرده دید..  باز گف 5 و نیم هفته بیا من نرفتم 7 هفته فک ک ...

🤣🤣الهییی عزیزم چرا سکته خیلی دوقلو دوس دارم کاش من برم اینجوری بگه خداروشکر خدا برات حفظشون کنه 

من ۵ هفته رفتم بهم گف ساک هست وکیسه زرده قرار ۷ هفته و۶ روز برم سونو 

میشه از تجربیاتتون بگید.چجوری باردار شدید؟

من ۲۵سالمه و۵سالو نیمه ازدواج کردم 

ساله اولو جلوگیری داشتم 

ساله بعد ازبس که اطرافیان گفتن باردار نیستی؟؟بچه نمیخوای؟؟و...با اسرار شوهرمو راضی کردم یه ماهی اقدام بودم که باردار شدم ولی ۱۶ هفته بچه سقط شد😭وکارم به کورتاژ کشید اونقدر ناراحت شدم که نگوووو باز پیش خودم گفتم اشکال نداره دوباره باردار میشم به خودم روحیه دادم ودوباره بعداز۳ماه اقدام کردم چون دکتر گفت ۳ ماه اقدام نداشته باش وبهم گفت که پلی کیستیکی ولی چون طبیعی شدی بازم اقدام کن 

دیگه ما اقدام کردیم ولی خب نشد که نشد رفتم دکتر بهم لتروزول دادنشد ماه بعد کلومیفن داد نشدماه بعد گفت لتروزول وآمپول هاچ امی وآزادسازی بزن بازم نشد رفتم شیراز دوباره همین داروهارو تکرار کرد دو دوره نشد گفت بیا آی یوآی کنم ساله ۹۷یبار آی یوآی شدم نشد دیگه نرفتم دکتر تا مرداد ۹۸ دوباره آی یوآی انجام دادم بازم نشد

گفت شاید لوله هات گرفته یبارهم برام هوادهی انجام داد که مردم وزنده شدم اونقدر که درد داشتم 😖😖اصلا تاحالا همچین دردی نکشیده بودم خیلی بدجور بود ولی بازم نتیجه نداد

دیگه از اینطرف واونطرف وتو نت خونده بودم عکس رنگی خوبه اون موقعه هام اینجا عضو نبودم وزیاد اطلاعی نداشتم رفتم با اسرار از دکترم خواسم که عوس رنگی بنویسه گفت نه لازم نداری و....گفتم من میخوام پول بدم شما بنویس کاریت نباشه

دیگه برام نوشت ومهرماه انجام دادم موقعی که اون ماده حاجب رو تزریق میکرد نمیرف بالا وهمش میریخت بیرون وکلیییی درد داشتم سر عکس رنگیم خیلی درد کشیدم واذیت شدم بعدم که عکس انداختن داخل برگ جواب کتبی نوشتن که مشکلی نداری ولوله ها بازه و...

رفتم پیش دکتر برگ‌جوابو دید گفت دیدی خوبه یهو گفتم خیلی درد داشتم گفت عکسو بده ببینم به خوده عکس نگاه کرد گفت مشکوکه به چسبندکی عکست ودیگه کاری ازمن برنمیاد برو پیش رستمی یا یزد پیش افلاطونیان آی وی اف کن دیگه طبیعی باردار نمیشی و...دنیا دور سرم چرخید وناامید شدم وفقط گریه میکردم 😭😭شوهرمم اصلا راضی به آی وی اف نبود وفک میکرد آی وی اف چیز بدیه وبچه از خودمون نیست و...

خلاصه چن ماهی من کارم گریه بود وبه شوهرم اسرار میکردم واز آی وی اف براش میگفتم که باهاش آشنا بشه بفهمه ۰یز بدی نیس و...تا اینکه بهش گفتم من میرم پیش دکتر رستمی عکسمو ببینه هرنظری رستمی داد وهرکاری گفت همونو انجام میدیم شوهرم گفت باشه قبول کرد۱۰ دی ماه ۹۸ بود که من رفتم پیش رستمی تا برام تشکیل پرونده دادن رفتم پیش دکتر رستمی بهم گفت که نیاز به عمل داری عمل لاپراسکوپی داخل عکس گرفتگی می بینم وقول میدم به احتمال ۸۰

درصد بعداز عمل لاپرا طبیعی باردار میشی واگه تا۶ ماه نشدی بیا آی وی اف

به شوهرم گفتم گفت باشه عمل کن دیگه ۱۶ دی ماه من پریود شدم ویسری آزمایشات دادیم و۲۳ دی ماه ۸ پریودم بود که عمل شدم وعملم خیلی عالی بود نه درد نه چیزی بعد عمل دکتر گفت پولیپ داشتی سوزوندم وبخاطر پلی کیستیک بودنت هم کوتر تخمدان انجام دادم 

خلاصه من تا آخر دی ماه طول داد تا خوب شدم وروبه راه شدم ورفتم دکتر گفت همه چی خوبه اقدام کن من اسرار کردم که بهم دارو هم بده بهم دوفاستون واینو فولیک داد واقدام کردم باردار نشدم ۳۰ بهمن ماه پریودشدم رفتم پیش دکتر رستمی وگفتم دکتر بهم دارو بده میخواست فقط لتروزول بده که گفتم نه دکتر من با لتروزول خالی نتیجه نمیگیرم آمپولم بده دیگه برام ۱۰ تا آمپول اف اس اچ نوشت وگفت روز ۳تا ۷ لتروزول بخور و روز۸تا۱۲ هم روزی دوتا آمپول بزن بیاسونو روز ۱۲ رفتم سونو گفت خوبه ۳تا فولی بالغ سایز ۱۷ و۱۸ و۲۰داشتم برای فردا هم آمپول بزن یعنی روز ۱۳ وروز ۱۴ هم آزادسازی زدم واقدام کردم که باردار شدم دقیقا ۵ فروردین که تازه کرونا اومده بود آزمایشم مثبت شد وکلی خوشحال بودیم که بعداز ۲سالو نیم دوندگی نتیجه گرفتیم ولی طولی نداداین خوشحالی 

۶هفته و۴ روز بودم که یه لک کوچولو دیدم ترسیدم مجبور شدم رفتم شهرخودم سونو دادم گفت ۵ هفته و۲ روزی سونو شکمی بود گفت فعلا ساک دیده شده برو دوهفته دیگه بیا براقلب

من قصد داشتم برم شیراز ولی اوایل کرونا بود وهمه راه ها بسته وهمه دکترا تعطیل از شانس من دیگه چیزیم نداد دکتر ومن خودم نشاسته خوردم وبه توصیه دوستام شیاف گرفتم زدم لکم قطع شد دوباره بهد چن روز لک دیدم بازم رفتم سونو گفت خانم رشد نکرده الان باید ۶ وهفته ۴روز باشی ولی همون ۵ هفته و۴ روزی برو سقط کن پوچه 😭😭 منم چه میدونستم رفتم پیش دکتر ودکترم گفت که آره سقط کن دارو محلی بخور نیفتاد بیا بهت دارو بدم 

من با چشم گریون رفتم داروگرفتم برای سقط و رفتم خوردم برای شنبه اش هم شیراز تونسه بودم نوبت بگیرم که دیگه اینجور شد نمیخواسم برم ولی دیدم که سقط نشد رفتم پیش دکتر مژده حسینی بهم گفت که باید خودم سونو کنم سونو کرد گفت غلط کرده ساک بوده جنین هم داخلش بوده والان ۷ هفته ای😭😭حتی قلبم داشته ولی دیگه قلبش نمیزنه😭😭😭😭😭دیگه باید سقط کنی بهم شیاف داخل واژینال وزیر زبونی استفاده کردم وسقط کردم ودیگه بعداز سقطم یسری آزمایشاتم که اینجا دوستام گفتن انجام دادم آزمایش ژنتیک وکاریوتایپ انجام دادم وایمنی انعقادی و...همه سالم بودن دیگه پیش همین دکتر مژده حسینی بودم که بهش گفتم دوباره بهم دارو

بده طبیعی اقدام کنم شاید شدکه بهم دارو داد اقدام کردم آذرماه ۹۹بود ولی بازم نشد 😓😓اومدم دیگه اومدم رفتم پیش رستمی گفتم من میخوام آی وی اف کنم بازم بهم گفت بمون طبیعی میشی گفتم نه دیگه تحمل انتظار ندارم کارامو انجام دادم وبهشم گفتم برام داروی خارجی بنویس چون تو مطب میگفتن بهتره دیگه برام گونال نوشت گفت اگه بتونی پیدا کنی گفتم سعی میکنم پیدا کنم چن ماه با چه بدبختی گشتم آمپول گونال وارگالتران پیدا کردم دی ماه ۹۹ بود وارد سیکل شدم ولی تا روز ۱۳ پریودم هرچی دارواستفاده کردم فائده نداشت تو سونو کلی فولی داشتم ولی همه ریز بود وروز ۱۳ پریودم گفتن کنسل وتخمک کشی نکردم ۱۴میلیون فقط هزینه آزماشات وسونو ها وداروهامشد ولی بی نتیجه 

دیگه دوباره بهمن ماه رفتم سونو بشم ببینم کیستی چیزی نداره که رستمی نسخه امو نوشت واینبارم بازم گونال نوشت اومدم دیدم سخت گیر میادو یه خانوم گفت از دبی گرفته ۱۵۰ میلیون😶😬دیگه رفتم گفتم دکتر نسخه امو عوض کن یه چیز دیگه بنویس که بتونم پیدا کنم وخوبم باشه برام پریگووریس نوشت ومنوترپین وستروتاید 

رفتم نسخه امو داخل کلینیک رستمی داروخونه دکتر دهقان گذاشتم تو نوبت تا بهم ۱۰تا دومه آمپول پریگووریس داد بقیه ارو از داروخونه دکتر ثابت گرفتم چون ۳۰تا لازم داشتم داروهام ۸ میلیون شد وهمه رو گذاشتم تو یخچال منتظر بودم اردیبهشت ماه بشه ورستمی از خارج بیاد وبرم شروع کنم که برادشوهرم کرونا گرفت ۴۰روز بستری بود وبه حال مرگ تا اینکه خداروشکر خوب شد از مرگ برگشت شد خرداد ومن خواسم برم چون خونه

میسازیم شوهرم گف دستم خالیه بزار چن ماه دیگه منم گفتم خب پس تا چن ماه دیگه من رژیم میگیرم وزن کم میکنم دوستم پیج لیمومی رو بهم معرفی کرد اش رژیم گرفتم دقیقا اول تیرماه برج ۴بود وه شروع کردم به رژیم گرفتن که خداروشکر حدودا ۱۹ کیلو کم کم کردم مهرماه رفتم پیش دکترم مژده حسینی واسه چکاپ گفت زخم داری برام فریز کرد وعفونت داشتم بهم دارو داد بهش گفتم منم دی ماه میخوام دوباره آی وی اف انجام بدم بهم تقویتی بده که بهم گفت یا اوبوست بگیر یاهم فرتیل اید 

ولی من رفتم داروخونه گفتن گیر نمیاد بجای فرتیل اید پودر فرتولید ایرانی بهم دادن وبجای اوبوست بهم کپسول پرگناکیردادن و من اندازه یماهم گرفتم گفتم تا اینارو بخورم پیدامیکنم اوبوست وفرتیل اید رو 

منم گشتم وپیداکردم دیگه شروع کردم به تقویتی خوردن یهو انگار یه چیزی بهم گفت که یبار دیگه برای آخرین بار شانستو امتحان کن شاید طبیعی شد 

منم از قبل تو یخچال آمپول پی دی هوموگ (هاچ ام جی ) داشتم کاملا خودسرانه

شروع کردم به استفاده کردن 😂😬وروز ۱۳ رفتم سونو کفت بزرگترین فولیکولت ۱۲ ونیمه وضخامتت ۵ ونیم واصلا امیدی نیس اما به اسرار خودم گفتم دوباره آمپول بدین برای روز ۱۳ و۱۴ هم آمپول زدم وروز۱۵ آزادسازی زدم وبرای ضخامتم هم بهم ۱۰تا دونه استرومارین داد شبی ۲تا بمدت ۵شب خوردم و۱۶ و۱۷هم اقدام کردم همین دیگه چون شوهرم سرکاربود نشدکه اقدام داشته باشیم فقط همون ۲بار بود 

تا اینکه مثبت شدم درکمال ناامیدی ناباورانه😍😍😍😍😍😍

تقویتی هامم 

اوبوست روزی ۲تا بعداز صبحونه وشام 

فرتیل اید روزی یکی بعداز ناهار 

امگا۳ روزی ۱ دونه بعداز ناهار 

ویتامین ای یه روز درمیون بعداز ناهار یاشام 

متفورمین روزی۳تا 

ویتامین ب۱ وب۶ قبل ناهار 

پودر اینو فولیک نیم ساعت قبل صبحونه وقبل شام

پودر فوتولید که گفتم بجای فرتیل اید خریده بوده روزی ۱ دونه شبا بعداز شام 

وپرگناکیر هم که بجای اوبوست گرفته بودم بجای روزی یه دونه بعداز ناهار

روزی ۴۰ دقیقه هم پیاده روی میکردم 

دقیقا از برج ۴ تا همین دیروز که آزمایشم مثبت شد 

ولی من میتونم قسم بخورم بخاطر تقویتی ها بود چون روز۱۳ بزرگترین فولی من ۱۲ ونیم بود دکترم گفت فوقش برسه به ۱۵ یا ۱۶ ولی مهم کیفیت بود نه سایز 

پس حتما حتما تقویتی بخورید

میسازیم شوهرم گف دستم خالیه بزار چن ماه دیگه منم گفتم خب پس تا چن ماه دیگه من رژیم میگیرم وزن کم میک ...

خودت از دکترات بیشتر حالیت بوده😂. منم ی دکتر بدبختم کرد طبیعی باردار میشدم منو بست ای وی اف واسه پول گرفتن. بعد اون از بس دارو مصرف کرده بودم تخمدانام بزرگ شده بودن عجیب. دکترمو عوض کردم کلی ازمایش ژنتبک و  غیره دادیم چون رحمم و تخمدانام مشکل نداشتن. اخرش با لتروزول و هاش ام جی باردار شدم. دکترم میگف تو ک انقد راحت باردار میشدی چرا دکترت اینطور کرده. خدا ازش نگذره بخاطر چند میلیون پول بیشتر منو کلی عمل کرد درصورتی ک نیاز نبود

و خدایی که به شدت کافیست
🤣🤣الهییی عزیزم چرا سکته خیلی دوقلو دوس دارم کاش من برم اینجوری بگه خداروشکر خدا برات حفظشون کنه&nb ...

ی جورایی هم ذوق کرده بودم ک دوقلوعه همم دکتر ی جور گف حس کردم یکیشون قلبشون تشکیل نشده. گفتم ی وخ اگ تشکیل نشده باید اون یکی ام بندازم مردم قشنگ اون لحظه تا دکتر گف اون یکی ام قلب داره

و خدایی که به شدت کافیست
2706