2737
2739

سلام من طبیعی باردار شدم با کمک آمپول وقرص لتروزول بعد ۵ هفته و ۳ روز رفتم سونو دکتر گفت که ساک داخل رحمه وفقط ساک هست و کیسه زرده ولی جنین ندید این طبیعیه؟؟برای شما چطور؟؟؟میشه از تجربیاتتون بگید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا گفت دوهفته دیگه بیا برای ۲۴ ام نوبت دارم 

من بچه اولم پنج هفته رفتم قلب نداشت گفت هفته دیگه بیا 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
اره فداتشم اصولا ۵ هفته میرن همینو میگم ۸ هفته برو 

فدات گلم یعنی میشه قلبشم ببینم؟؟میترسم چون سابقه سقط داشتم قبلا 

بعد اینکه من از وقتی مثبت شدم سینه هام درد داشت وبزرگ شده بود الان دردش کم شده طبیعیه؟؟

من بچه اولم پنج هفته رفتم قلب نداشت گفت هفته دیگه بیا 

یعنی ۵ هفته جنین هم بودفقط قلب رو ندید؟؟من بهم گفت جنین دیده نمیشه اما کیسه زرده هست الان همه میگن مهم کیسه زرده هست درسته؟؟

2738
فدات گلم یعنی میشه قلبشم ببینم؟؟میترسم چون سابقه سقط داشتم قبلا  بعد اینکه من از وقتی مثبت شدم ...

این چیزا طبیعیه استرس نداشته باش عزیزم من اصن ۵ هفتگی سونوام نرفتم دکتر گف زوده

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

تو هفته 7 اینا قلب تشکیل میشه.. منم همون حدودا رفتم ندید. گف ی کیسه زرده هست با ساک. بعد 8 هفته رفتم گف دوتا جنین با قلب و ساک  هستن. ی بچم ک اصن اون موقع اصن ملوم نبود

و خدایی که به شدت کافیست
یعنی ۵ هفته جنین هم بودفقط قلب رو ندید؟؟من بهم گفت جنین دیده نمیشه اما کیسه زرده هست الان همه میگن م ...

نه من فقط قلب نداشت ،نمیدونم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
بچه ها شما ویار هم دارید؟

چن هفته ای گلم؟؟

من ندارم فقط اوایل که تازه بی بی زدم وآزمایش دادم سینه هام درد داشت شدید الان دردش کمترشده ودل درد وکمر درد دارم 

اینکه سینه دردم کم شده طبیعیه؟؟؟