2737
2734

قرار بودامروز برم خونه بابام عصر شوهرم بیاد دنبالم که دیشب با شوهرم دعوام شد بهم گفت حروم زاده منم گفتم خودتی و گفتم به مامانم میگم اونم عصبی شد اومد سمتم بهم گفت فردا برو خونه بابات دیگه هم نمیام دنبالت تا آدم بشی. من الان چیکار کنم؟ راستی بهم اصلا زنگ نزده از 4 صبح ک سر کار رفته تا الان. قبلا زنگ میرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

چی بگم ؟ بگم طلاق بگیر ؟ :(

‌مجبوری بشینی هرروز این حرفا رو تحمل کنی 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

خداییش سر کل کل نرید خونه باباهاتون اون بنده خداها رو هم تو هول و ولا نندازین.بشینین تو خونه ی خودتون و قهر کنین.

هر وقت خواستین وااااقعا طلاق بگیرین جمع کنین برین خونه ی باباتون که شانتون هم حفظ بشه.

نگاه عزیزم امروزخونه بابات نرواگرمیری تاقبل اینکه بیادخونه بیادخونه مردهاتوعصبانیت خیلی حرفامیزنن بروخونه بابات و....... هروقت فوش میدن جواب پس نده روتون تو وهم بازمیشه حرف‌های بدترازاین بهم میزنیدشماشرمندش کنید

2706