2737
2739
منم اوایل چند تا قطره خون دیدم شیاف گذاشتم بهتر شدم شیاف رو رکتال استفاده کن اثرش بیشتر باشه گلم ب ...

البته فرقی نداره رکتال و واژینال ببین با کدوم راحت تری

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
استراحت کن و حتما یه سونو برو 

بعدازظهر میرم پیش دکتر، صدای قلبشو بشنوم و ببینم ترشحاتم رنگش روی پد زرد میشه نکنه عفونت باشه!چون رابطه ی جنسیمون و هم کم کردیم میترسم، واینکه درد سینه هام و شکمم پابرجاس،البته شکمم چندروزه درد میکنه تا هفته ۲۲ اصلاا درد نمیگرفت واسه همین نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اوایل چند تا قطره خون دیدم شیاف گذاشتم بهتر شدم شیاف رو رکتال استفاده کن اثرش بیشتر باشه گلم ب ...

این پمادی ک میگی واسه چیه؟ بهم ی پماد کوچیک داد گفت روزی ۳بار بزن اسمش سخته کلور.....چی چی 

2731
من کمر درد زیاد دارم  حتی دیشب کمردرد با دل درد هم همراه شده بود مث شما خیلی ترسیدم ولی با اس ...

شما درد توی مقعدم حس میکردی؟ من این چندروز احساس تیرکشیدن توی مقعدم هم داشتم بااینکه چیزای ملو میخورم برای جلوگیری از یبوست ، 

این پمادی ک میگی واسه چیه؟ بهم ی پماد کوچیک داد گفت روزی ۳بار بزن اسمش سخته کلور.....چی چی 

من پماد نزدم شیاف استفاده کردم اگه بهت پماد داده احتمالا به خاطر خارش و عفونتت بوده که مصرف کنی بهتر میشی 

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
شمابارداری اولته؟ کدوم شهری؟ اخه من شب قبلش ینی جمعه شب جارو برقی کشیدم و خونه رو یکم تمیز کردم ، پا ...

اره تهرانم

کارای سنگین و بده شوهرت انجام بده من با این کمر دردم اصلا جارو نمیزنم

نمک کم بخور ورمت بخابه

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
شما درد توی مقعدم حس میکردی؟ من این چندروز احساس تیرکشیدن توی مقعدم هم داشتم بااینکه چیزای ملو میخور ...

ن کمر درد و دل درد 

البته ب این نتیجه رسیدم تو این دوران اگه ناخن درد هم گرفتی طبیعیع 

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
2740
من پماد نزدم شیاف استفاده کردم اگه بهت پماد داده احتمالا به خاطر خارش و عفونتت بوده که مصرف کنی بهتر ...

اخه گفت عفونت نبست ترشحاتت طبیعیه ،گف اگ باسوزش باشه عفونته،خارشو گفتم ک چی گفت ،بعدشم خوب شده بود حتی خارشم فقط ترشحه پابرجاس، و اینکه بنظرت برم پیش ماماهه یا دکترم؟ اخه دکترم واسه ۴شنبه هفته دیگ وقت داده

ن کمر درد و دل درد  البته ب این نتیجه رسیدم تو این دوران اگه ناخن درد هم گرفتی طبیعیع

دوستم میگه چون اینطوری شدی حتما برو پیش دکتر ن ماما، نمیدونم چیکار کنم بنظرتون بچه تکون میخوره ولی الان شرایط اینه خطرناکه؟

اره تهرانم کارای سنگین و بده شوهرت انجام بده من با این کمر دردم اصلا جارو نمیزنم نمک کم بخور ورمت ...

ممکن علایم زایمان زودرس باشه؟؟؟ خودتهراتی؟ نمک کم میخورم وقتی تحرک دارم پاهام ورم میکنه وقتی ندارم ن

دوستم میگه چون اینطوری شدی حتما برو پیش دکتر ن ماما، نمیدونم چیکار کنم بنظرتون بچه تکون میخوره ولی ا ...

برا اطمینان بری بهتره عزیزم

ممکن علایم زایمان زودرس باشه؟؟؟ خودتهراتی؟ نمک کم میخورم وقتی تحرک دارم پاهام ورم میکنه وقتی ندارم ن

منم زیاد سرپا ک وایمیسم پاهام ورم میکنه استراحت میکنم میخابه

ن بابا چیزی نیس نگران نباش ی دکتر برو خیالتم راحت بشه

اخه گفت عفونت نبست ترشحاتت طبیعیه ،گف اگ باسوزش باشه عفونته،خارشو گفتم ک چی گفت ،بعدشم خوب شده بود ح ...

خب خداروشکر چیزی نیست درمانگاه یا کلینیک که بخش زنان و زایمان دارن برو همون لحظه ویزیتت میکنن 

2706