2410
2553

سلام بچه ها جون،ماه شش بارداری ام ینی هفته ۲۴،غربالگری هام هردو اوکی بودن شکرخدا مشکلی ام نداشتم ،فقط ترشحات زیادی داشتم ک مجبورمیشدم پدبذارم و ۲ماه پیش یکم خارش واژن ک دکترم گفت بخاطر پوست واژن هست ک جنین بزرگ میشه بهم ی پمادداد گف روزی س بار خارجی استفاده کنم خلاصه ترشحاتم روی پد رنگش زرد میشد خارشم قط شد سوزش هم نداشتم،دیروز تاحالا یکم دلم درد میکنه و دیشب رفتم دستشویی (معذرت)خودم روبادستمال خواستم خشک کنم چندنقطه خون ریز روی دستمال دیدم ،ب دکترم گفتم گفت اگ بچه تکون میخورخ نگران نباش اما اگ دل دردت شدید شد و شیاف گذاشتی و بهترنشد وخونریزیت زیاد شد بیا واست سونوبنویسم 😔خیلی استرس دارم بارداری اولمه، کسی مثل من بوده؟؟؟؟؟

نگران نباش فقط استراحت کن

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چیزی نیس عزیزم.شیافتو بزار و استراحت کن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

شاید خون روی پوست بوده و داخلی نبوده

اگه داخلی هست شیاف بذار استراحت کن چیزی نیست تو بارداری لکه بینی طبیعیه اگه شدید شد برو دکتر

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2714
چیزی نیس عزیزم.شیافتو بزار و استراحت کن.

صبح شیاف زدم و درازکشیدم ،درد دلم نسبت ب دیروز کمترشده اما ترشحاتم همچنان هست زیاد، رنگ ترشحاتم چی خطرناک نیست؟ بااین وجود عصر میرم پیش مامام ،من پیش ی دکتر و ی ماما میرم ،

عزیزم شماهم این شکلی بودی؟ من کلا استرسی ام شهر غریبم هستم ازخانوادم دورم تجربه ندارم😢

من کمر درد زیاد دارم 

حتی دیشب کمردرد با دل درد هم همراه شده بود مث شما خیلی ترسیدم

ولی با استراحت کمی بهترم

مکم از خانوادم دورم و بارداری اولمه فقط سعی کن منفی فکر نکنی و خوب استراحت کنی

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
شاید خون روی پوست بوده و داخلی نبوده اگه داخلی هست شیاف بذار استراحت کن چیزی نیست تو بارداری لکه بی ...

اخه روزش حمام بودم و شیو کردم فک کردم شاید واسه اونه ، بعدش صبح ک باز رفتم دستشویی دیدم چنتا نقطه ی خیییلی ریز روی پدم بود، بچه نرمال تکون خوردنش چطوریه؟ چون حساس شدم

من کمر درد زیاد دارم  حتی دیشب کمردرد با دل درد هم همراه شده بود مث شما خیلی ترسیدم ولی با اس ...

شمابارداری اولته؟ کدوم شهری؟ اخه من شب قبلش ینی جمعه شب جارو برقی کشیدم و خونه رو یکم تمیز کردم ، پاهامم دو هفتس ورم میکنن

اخه روزش حمام بودم و شیو کردم فک کردم شاید واسه اونه ، بعدش صبح ک باز رفتم دستشویی دیدم چنتا نقطه ی ...

منم اوایل چند تا قطره خون دیدم شیاف گذاشتم بهتر شدم

شیاف رو رکتال استفاده کن اثرش بیشتر باشه

گلم بسپرش به خدا خودش بهت نی نی داده خودش هم مواظبش هست نگران نباش استرس به خودت نده

همه علائم و درد ها تو بارداری طبیعیه مگر اینکه خیلی خیلی شدید و با خونریزی خیلی زیاد باشه

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2706