2737
2739
عنوان

وسایل خونم گم میشن...

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 150 پست
منم چند وقت پیش اتومو ام گم شد😢هیچکسم نیومده بود خونم یا مثلا زیر پوشام گم میشن

اخه خدایی اتو مو ب چ درد جن و روح میخوره😂منکه خیلی سختمه باور کنم....

حتما ی دلیلی باید باشه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گاهی وسایلم گم میشن کلی میگردم و پیدا نمیکنم

بعد یه مدت باز پیدا میشن

مثلا کارت عابر بانکم گم شده بود، خونه رو زیر و رو کردم

کیفمو چندین بار تکوندم و گشتم نبود

بعد مدتی دیدم تو کیفمه

یا لباسم گم شد تو یه مدتی که کسی خونمون نیومده بود

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
2728
جن دارید تو  خونه برای اینکه اذیتتون نکنن همیشه ته ظرف غذاتون رو تمیز نکنید یکم ته غذا بذارید ...

اره دقیقا

خواهرم یه مدتی همینطوری بود دقیقا ،میگف یه شب رفتیم بیرون قبلش یکمی غذا بیرون مونده بود وقتی برگشتیم دیدیم بشقاب غذا خالیه با اینکه کسی اونجا نبود خونشون😐😐💔 ،اومده بودن خوردن و رفتن ظرفشم نشستن😂😂

خدایا مرگمو بده ،راحتم کن...😭
نه گلم تو ۷۵٪خونه ها جن هست  ولی بستگی داره اذیتشون کنه یا نه  اون جن هایی که با دعا و ا ...

خب اونا فرابعدی هستن و معمولا متوجه نمیشیم ولی وقتی یکی یه دعایی چیزی بنویسه موظف میشن که طبق اون کاری که بهشون گفته شده انجام بدن

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2738
خب اونا فرابعدی هستن و معمولا متوجه نمیشیم ولی وقتی یکی یه دعایی چیزی بنویسه موظف میشن که طبق اون کا ...

دقیقا 

و خیلیییییییییییییییییییییی سخت باید از شرش خلاص شی 

وااای به حالی که چندتا طلسم و دعا باشه 

یک_عدد_زخم# _خورده

اره دقیقا خواهرم یه مدتی همینطوری بود دقیقا ،میگف یه شب رفتیم بیرون قبلش یکمی غذا بیرون مونده بود و ...

اره

خیلی علاقه به سوسیس دارن! سوسی های ما خام خام تو یخچال گم میشه

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
جن دارید تو  خونه برای اینکه اذیتتون نکنن همیشه ته ظرف غذاتون رو تمیز نکنید یکم ته غذا بذارید ...

وا ییعنی چی اقدام میکنن مگ مث ادمان ک غذای شکل مارو بخورن

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
خوش باشید... ولی قبل رفتن پیشنهاد میکنم بجای این حرفا تو خونت قرآن بخون... حافظ میگه دیو بگریزد از آ ...

باشه ما با جنا خوشیم بدبختا کاری هم باما ندارن قران هم توی خونمون داریم نگران نباش شما

خدایا مرگمو بده ،راحتم کن...😭
یه چیزی بگم از روی تجربه قطعا جن توی خونتونه البته اون که خودش نمیاد با یه دعایی موکل میاد جدی بگیر ...

خواهش میکنم بیشتر توضح بده دوست عزیزم🙏🌹

همون اول زندگی دو روز بود جهاز چیده بودم خواهرشوهرم با شوهرش( ک خیلی اهل جادو و دعا هستن) اومدن خونمون( اولین و تنها کسایی ک اومدن خونمون) شوهره ب شیشه پنجره هامون ک همرو شسته و پاک کرده بودیم خون مالیده بود و دم پنجره روغن سیاه رنگ...

من اصلا اهمیت ندادم چون معتقد نیستم،ولی سر همون قضیه رفت و امدمون قطع شد

2706