2737
2734
عنوان

وسایل خونم گم میشن...

2019 بازدید | 150 پست

بچه ها من اعتقادی ب جن و جادو جنبل و این حرفا ندارم ولی الان راز بزرگی برام کشف شد....

من تازه عروسم پارسال ۳ تا از چنگالام گم شد( چون میذارمشون تو آویز و خیلی آدم مرتبی هستم خیلی زود متوجه شدم ک نیس) چند ماهی میشه چنگالام سر جاشونن و ۳ تا قاشقم نیست....

همین الان یاد همسر سابق همسرم افتادم ک با دو تا از خواهراش در اثر گاز گرفتگی فوت کردن...

این گم شدنای عجیب و عدد ۳ خیلی مشکوکن ن؟

اره واقعا 😐 توی خونه ی پدری هم همینطوری بود وسایلای شخصیت گم میسد

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخ آخ 

من دیشب نزدیک یه ساعت وقت گذاشتم واسه چهارتا الگو برای یه پروژه 

تا سرمو برگردوندم یکیش گم شد 😑هرچی هم گشتم پیدا نشد 

مجبور شدم دوباره بکشم 🤦‍♀️

الان گفتی باز یادم افتاد

2738
جن فقط به تعداد نیست  سرو صدا وسایل  صداهای عجیب وقتی تنهایی خونه سنگینی خونه

میترسم از جنا ولی هی ب خودم میگم با ۷ نسل م(خانوادم)کاری ندارنن

خدایا مرگمو بده ،راحتم کن...😭

یه چیزی بگم از روی تجربه قطعا جن توی خونتونه البته اون که خودش نمیاد با یه دعایی موکل میاد جدی بگیر قضیه رو

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
میترسم از جنا ولی هی ب خودم میگم با ۷ نسل م(خانوادم)کاری ندارنن

چرا نداشته باشن؟ مگه شما چه فرقی با بقیه دارید؟؟؟ 

کافیه خونتون عمارالکفر باشه یا کسی براتون دعا بگیره 

میاد خیلی قشنگم میاد😂

2706