2733
2739
عنوان

دلم به حدی شکسته که میدونم امشب حتما میمیرم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 40 پست

چرا حرص می خوری بی خیال باشوهرت خوب باش باهاش حال کن برید بیرون وسه قدم زدن باهم بخندیدن این حرفها فقط ذهنتو خراب می کنه به این فکر کن هر کسی جواب کارخودش خودش می ده پس نگران هیچی نباش انرژی مثبت به شوهرت منتقل کن اون چه گناهی داره . بیخیال بخند و خوش باش

عزیزم خودتو ناراحت نکن ، مهم اینه با شوهرت اوکی هستی ، مادر شوهرتو ولش کن اعصاب خودتو بهم نریز 

چرا هی میگه راضی نیستم اینو گرفتی

مگه من چکارش کردم اخه ، خدایا تودهستی و میبینی و کاری نمیکنی؟😭

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت ترین شب زندگیت مگه صبح نشد اینم روش میدونم حس بدیه ولی ببین چقد حسودی که نمیتونه خوشبختی پسرشو ببینه من جات بودم انقد با شوهرم خوشی میکردم چشاشون در بیاد و بهتره کم کم فکر خونه باشین حتی یه اتاق و بعدش رابطتو باهاشون خیلی کم کن خیلی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2728

خانواده شوهر همینه جیگر...خداروشکر که شوهرت هواتو داره .به شوهرت محبت کن تا حرفایه بقیه روش تاثیر نذاره..

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
آجی دلم شکسته ، قلبم درد میکنه به خدای بالا سرم اگر من ادمی باشم که لایق شنیدن این حرفا و دیدن ا ...

منم مطمینم عزیزم که این حرفها لایق کسی هست که بیانش می‌کنه. و شما ربطی به این صحبت‌ها نداری.

سالگرد عقدتون مبارک باشه. خیلی خوشحال شدم که همسرت پشتته.

سخت ترین شب زندگیت مگه صبح نشد اینم روش میدونم حس بدیه ولی ببین چقد حسودی که نمیتونه خوشبختی پسرشو ب ...

من بقران کاری نکردم انقدر دلمو میشکونن

حتی شب قلبش شام دعوت کردم خونمون بود

چرا اخه چرا💔💔💔 تو خودت دختر داری...

دارم میمیرم آجی من اینجا غریبم💔💔💔💔

غصه نخور اصلا حرفاشون برات مهم نباشه 

حرص نخور وقتی از کنار حرفای بقیه بگذری وکم محلی کنی می‌بینی چقدر افکارت راحت تره تو شوهرت باهم خوب باشید هوای همو داشته باشید کافیه 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2740
دیگه کشش ندارم ، دوساله به هر نحو بهم میگن

تحمل زخم زبون خیلی سخته خیلی هر چی من شنیدم برام عادی نشد مشکل شدید عصبی پیدا کردم واسه همین تحمل زخم زبون سخته برام یه جاهایی از شدت شک لال میشم شاید بعد یه مدت عادت کنی الان کاری که می‌کنی اینه شخصیت طرفت همینه یعنی هر آن ممکنه یه چیزی بشنوی پس خودتو آماده کن که شک نشی

🤍
خانواده شوهر همینه جیگر...خداروشکر که شوهرت هواتو داره .به شوهرت محبت کن تا حرفایه بقیه روش تاثیر نذ ...

امشب اومد بغلم کرد ، ولی من نتونستم جلو اشکامو بگیرم

2706