2733
2739
عنوان

دلم به حدی شکسته که میدونم امشب حتما میمیرم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 40 پست
مهم اینه که شوهرت طرفت بوده خودتم سر بحث شد جوابشون رو بده

چندبار تادحالا محترمانه منطقی اروم باهاش حرف زدم

ولی اون از من بدش میاد 

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔
امشب اومد بغلم کرد ، ولی من نتونستم جلو اشکامو بگیرم

روزی صدبار بگو خدایاشکرت برلی همسرخوبی که بهم دادی..خانوادشو بیخیال...

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نباش عزیزم اون از حسادتش این حرفارو میزنه انشاالله خدا انقدر بهتون پول بده که بتونین برای خود ...

میشه دعام کنی؟

شوهرم فردا معامله داره بهش پول میرسه

تورو خدا توروخدا برام دعا کن خدا این پولو به ما بده

اجی😭😭😭😭

منم بعد یه ماه ،دوروز رفتم‌خونه مامانم برگشتم...پدرش بهش میگه این زنتو باید بنزین بریزی روش اتیشش بز ...

بگردم برات💔💔💔💔

2728
چندبار تادحالا محترمانه منطقی اروم باهاش حرف زدم ولی اون از من بدش میاد 

خب بیاد تو که با اون زندگی نمیکنی مهم شوهرته اولا 

دوما وقتی کسی باهات بد حرف میزنه منطق رو بذار کنار تا حدی مثه خودش شو باید بفهمه بدشم که میاد وظیفشه چون عروسشی بهت احترام بذاره

خب بیاد تو که با اون زندگی نمیکنی مهم شوهرته اولا  دوما وقتی کسی باهات بد حرف میزنه منطق رو بذ ...

یه چیزایی پشتم میگفت 

بخدا تن و بدنم داره میلرزه💔💔💔💔💔💔💔

باور کن به هیچ جا نمیرسن هیچ‌جا...از حسادتشون از کینه وسیاهی قلبشون

اخه چرا ،  یه دختر تنها تو شهر غریب حسادت داره که جز شوهرش کسی رو نداره

2740
پس باید داخل میرفتی و میخوابیدی تو سینش

یبار برخورد کردم 

ولی از رو نمیره ادامه میده

منم میدونستم شر بزرگتری بپا میکنه و تو نرفتم 

میشه دعام کنی؟ شوهرم فردا معامله داره بهش پول میرسه تورو خدا توروخدا برام دعا کن خدا این پولو به م ...

دعا میکنم برات عزیزم از ته دل از خدا میخوام که این پول دستتون بیاد و راحت بشی و در آرامش زندگی کنی😘😘

من بقران کاری نکردم انقدر دلمو میشکونن حتی شب قلبش شام دعوت کردم خونمون بود چرا اخه چرا💔💔💔 ت ...

اشکال نداره خدا خودش همه چیو میبینه سعی کن کمتر ببینیش بعضیا جنبه محبت ندارن 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید