2733
2734
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237210 بازدید | 1228 پست

وا از اول تورو مگ ندیده بود قدت بلنده ؟پس الان زر زدنش چیه؟

بعدم تو خیلی لطف میکنی با بی پولیش میسازی مگه پرستار شبانه روزی گرفتن ک باید لباسای مادرپدرشوهرتو بشوری؟زبون داشته باش حرف بزن این از پشت کوه اومده هایی ک من میبینم سیاستم نمی ارزه داشته باشی

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

بگو کور نبودی اومدی جلو که میخواستی از اول اومدی چشای کورتو خوب باز کنی همینی ام که هستم از توعه بی چاک و دهن که بهترم بیشعور..توام ازش ایراد بگیر مرد تیکه قوزمیت....کارای مادر شوهرتم نکن من حات بودم اصلا لباساشو نمیشستم دیوونه ای بخدا ارزش بده به خودت اونان قدرتو میدونن

پسرم همه امیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه چرا خودکشی به دخترت فک کن.این همه حرف را برا چی تحمل میکنی ازش جدا شو برو خونه بابات از بابات حرف بشنوی بهتره تو که سنی نداری .مطمئن باش طلاق بگیری جای دیگه خوشبخت میشی .رک بگو مرد باش طلاقم بده .حقت و بگیر برو .نزار تحقیرت کنن لباسای مادرشوهر و پدر شوهرتم اصلا دیگه نشور .جوونی را اینجا نزار که بعد حسرت تو دلت میمونه.از اینکه گفتن بچه ت را میگیریم هم ضعف نشون نده بگو باشه .بلاخره میری میبینیش.

2731
چقدر بی شخصیته چرا جدا نمیشی؟

در بي شخصيتي شوهرش كه ترديدي نيست ولي اين خانوم هم براي خودش اگه ارزش قائل بود تو ١٥ سالگي،زمانيكه هنوز رشد كافي نداشت، به جايي نرسيده بود، مستقل نشده بود حاضر نميشد ازدواج كنه اونم تو خونه يكي ديگه بعدم بخواد تو اين شرايط بچه دار شه!

اون همه کار میکنی انتظار داری چاق هم بشی؟

بیخیال بابا خواهر من مگه دور از جونت حمالی که اون همه کار میکنی؟

مادرشوهرت مگه خودش افلیجه که کاراشو نمیکنه؟

حالا من نمیگم تو کمک نکن ، کمک کن ولی به اندازه

نباید که اونا بخورن همشو تو جمع کنی باید جفتتون همکاری کنید

درمورد شوهرت هم این زندگی آینده خوبی نداره یه تصمیم درست و حسابی بگیر

مردی که هنوز فکرش پیش عشق قبلیشه و پست های مسخره میذاره به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره پس جداشو

جایی که براتون حرمت قائل نمیشن نمونید

به خانوادت جریانو بگو تا تکلیفتو روشن کنن

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

اگه تو هم عین بعضی از زنا دستتو میذاشتی تو جیبت و به سیاه و سفید دست نمیزدی الان وضعت این نبود دیدم که میگم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
در بي شخصيتي شوهرش كه ترديدي نيست ولي اين خانوم هم براي خودش اگه ارزش قائل بود تو ١٥ سالگي،زمانيكه ه ...

زندگی روستایی رو با شهر مقایسه نکن گلم ،تو روستا  همینه.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...

الان اگه تو ایران قد عمل کردنی بود دخترا بالای دو متر بودن...پس این همه کفش پاشنه بلند برا چی میپوشن که جذاب تر باشن..معلومه قد بلند بهتره با وزنی که گفتی معلومه خوش اندامی ....ایراد اون به خاطر نقص تو نیست هوس بازه و عکس و فیلم دیده تو را با زنای ....تو فیلم میخواد مقایسه کنه....به این مردا زیباترین زنای یه شهرم بدی چشمشون دنبال زنای دیگه س....این همه تحقیر و تحمل نکن.سنی نداری که جون و جوونیت را بردار برو ...حق زندگی و خوشبختی را از خودت نگیر .حالا اگه مادر شوهرت شصت و هفتاد بود میگفتیم پیره لباسش و کهراش را میکنی تو از اتاق خودت بیرون تر نباید کار کنی .رو دادی بهشون

2738
در بي شخصيتي شوهرش كه ترديدي نيست ولي اين خانوم هم براي خودش اگه ارزش قائل بود تو ١٥ سالگي،زمانيكه ه ...

حتی تو شهر و جدیدا ازدواج سن پایین مرسومه و ربطی به سن نداره الان دخترای چهارده پانزده ادم را میخورن مظلوم بودن و ساده بودن به سن نیست که ...باید زرنگ باشه حقش  را از دنیا وزندگی بگیره .نه اینکه خودکشی کنه لطفا حس عذاب وجدان بهش ندین...اگه راهکار ندارین

خاک تو سر قدر نشناس و نمک نشناسش 

سر بی عقلش چقد پر از هواست خاک تو کله ی پوکش 

خدایا شوهر نکبت و بیشعور اسی رو سر عقل بیار 

بی لیاقتیه که همتا نداره 

بره بمیره والا 😑

اسی میدونم حرفم کلیشه ایه ولی صبر کن زمان همه چیز رو تغییر میده توکلت بخدا باشه رابطه ات رو با خدا قویتر کن

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
بچم میره بغل مادر شوهرم اصلا نمیاد طرفم 

دخترم سلام ،،واست دعا می کنم دعا ویژه ،،زندگیت بهتر میشه یا حق

سه تا بچه دارم  ،،برای اینکه شکم بچه هام سیر بشه نماز قضا اموات ،،ختم سوره های قرآن میگیرم ،،الهی حضرت زینب س شفاعت همه ی ما رو پیش خدا  کنه
اگه همينه پس بايد عادت داشته باشه نبايد بهش سخت بگذره

به نظرم ناراحتیش از زود ازدواج کردن و تو یه اتاق خونه مادر شوهر بودن نیست،از اینه که شوهرش تحقیر میکنه و یاد عشق سابقش افتاده، فقط برام جالبه این عشق و عاشقیا و اینستا بازیا تو محیط کوچیک و متعصب روستا برا زن و دختراشون چه جوری ممکنه؟!

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...

قسمت اول تاپیک ات منم دقیقا وقسمت دومش شوهرم خودشو میزنه به نفهمی اصلا عین خیالش نیست فکر می‌کنه همه عروسا باید جور ننه اینو بکشن حالا خواهر خودش ماهی یبار می‌ره خونه مادرشوهرش من چهار پنج ماهی یبار با التماس و دعوا چن ساعت میرم پیش مامانم..... چرا گذاشتی بچه ات وابسته اون بشه واقعا اینا کارشون همینه مادر شوهر من از الان همینا تو سرشه. وقتی بچه ات دوسه ساله شد بگو بهش آدم بدون مامانش جایی نمیره نباید جایی بری دعواش کن درست بشه

یه روزی همه چی درست میشه⁦☹️⁩
راهنماییم کنید دوستان دلم پره درده

گلم منم سختی زیاد کشیدم با شنیدن زندگی تو هم یاد خودم افتادم ..شوهر منم قبلا از عشقای قدیمیش خیلی میگفت منم مثل تو صد بار کارم به خودکشی و اینا کشید ولی یه جاهای تقصیر خودمم بود اصلا به خودم نمیرسیدم زنا وقتی به خودش برسن و آرایش کنه و عطر بزنه بیشتر مردارو به خودشون جذب میکنه میدونم شرایطط بده ولی به خودت برس خودت و تپل کن ببین فایده داره یانه اگر تغیری نکرد با خونوادت مطرح کن تا آخر که نمیتونی این طور زندگی کنی با حرفاش و کاراش آب میشی الان که جوونی میتونی یه زندگی بهتری داشته باشی لیاقتت بیشتر از ایناس خودت کوچیک نبین ..