2737
2734

درمورد توسعه فردی هم کتاب باشگاه پنج صبحی ها خیلی خوبه ک در قالب داستان بیان شده 

کتاب عادت های افراد میلیونر

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه خیلی کتابخون هستی.مرسی اطلاعاتتو در اختیارم میزاری. از کجا و کدوم سایت صوتیشو تهیه کنم؟رایگا ...

من کتاب صوتی هایی رو که خوشم بیاد و از یوتویب دانلود کردم یا از سایت ایران صدا رو خودم مجدد بارگذاری میکنم چون رایگانه

این لینک بخش مربوط به کتاب صوتی در وبلاگم

توی قسمت اولش کامل نوشتم که از کجاها میشه کتاب صوتی رایگان دانلود کرد ( اینجا

ولی لینک کتاب و کتاب صوتی ها

1.لینک کتاب صوتی کیمیاگر ( سایت اول برای دانلود / سایت دوم برای دانلود )

2.لینک کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل ( اینجا)

++کتاب چشم دل بگشا من کتابشو داشتم و نمیدونم نسخه صوتی داره یا نه اما کتابش ارزش خرید داره.

2731
2740
شازدع کوچولو هم دوست دارم

آره منم خیلی دوسش دارم 👍

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
من با این سن هنوزم منتظر جغدم 😂😂😂

😂😂

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
عالی تر😍

سلام.عذرخواهی میکنم که شما رو ریپلای کردم.شما تو تاپیکی که تعطیل شد گویا کامنت من رو ریپلای کرده بودین ، من ندیدم. 

کامنت شما چی بود بهم؟

سلام.عذرخواهی میکنم که شما رو ریپلای کردم.شما تو تاپیکی که تعطیل شد گویا کامنت من رو ریپلای کرده بود ...

گفتم داستان این کتاب تخیلی نیست راجع به این آقا میتونید از نزدیک تحقیق کنید وجود ایشون نوع زندگی و محبتی که من نسبت به ایشون دارم معجزه اس قسمت نشده چیزای بیشتر ببینم 

🤍

همین که اسمش همه جا هست حتی از خارج از کشور برای دیدن مزارش میان مثلا یک نفر از آلمان بود که از طریق ابراهیم هادی مسلمان شده بود مصاحبه اش هست برای من جالبه که مهرش به دل اکثر آدما افتاده 😃

🤍