2737
2739
گفتم داستان این کتاب تخیلی نیست راجع به این آقا میتونید از نزدیک تحقیق کنید وجود ایشون نوع زندگی و م ...

من کتاب صوتی سلام بر ابراهیم رو گوش دادم. 

دوست داشتم نظر کاربرا از تجربیاتشون رو بدونم. 

🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازین که حیای این آقا از منی که زنم بیشتر بوده خجالت میکشم 🥲😐

مشکل میدونی چیه؟ شهدای شاخص رو درست و حسابی بهمون معرفی نکردن.چه این شهید، شهید زنگی آبادی که من فقط داستانش رو شنیدم و کتابش دیگه گمونم گم شد ولی فایل صوتیش هست. شهید پلارک هم دوستانم بهم معرفی کردن که اون دیگه خیلی خفن بود. 

خب، اینا راهو وقتی گم کردی، نشون میدن. مخلصشون هم هستم. من نگفتم باور نمیکنم یا نیستن و یا داستانه، منتها همیشه دوست دارم بدونم که اون شهید کرامت‌ش در زندگی کسی که اینطور شیفته اش شده چیه. لطفا با کامنت هام براتون سو تفاهم نشه. پس فردا شاید یکی پست گذاشت اسم این شهید رو گفت. من مطمئنا خواهم گفت چه جالب، چه کراماتی داشته؟ خلاصه دوست دارم نظر بقیه رو بدونم. بازم ممنون.🙏

مشکل میدونی چیه؟ شهدای شاخص رو درست و حسابی بهمون معرفی نکردن.چه این شهید، شهید زنگی آبادی که من فقط ...

من ازین شهید ندیدم گفتم محبتی که خود به خود تو دلم افتاده خودش یه کرامت و معجزه اس چون علاقه به یه چیز بیشتر بهت انگیزه میده که پیرو اون چیز باشی اما چون من به شهدا ارادت دارم یه خاطره میگم من یه شب اوایل اومدن تو راه مذهب بودم تا صبح سرنماز بودم و عبادت میکردم تو همین حین من یادمه داشتم ذکر میگفتم با تسبیح که تو همون حالت نشسته خواب رفتم و تو حالت خواب و بیداری یه شهید رو دیدم که با عصبانیت تسبیح رو از دستم کشید بیرون یعنی با اینکار میخواست بگه تو داری زیاده روی می‌کنی من اون موقع متاهل بودم حتما کارم تو اون شرایط اشتباه بوده چون من باید وقت و انرژی هم برای رسیدن به همسرم قطعا داشته باشم دیگه جانماز رو جمع کردم خوابیدم یه کرامت هم از استاد رائفی پور دیدم 

🤍
2731
مشکل میدونی چیه؟ شهدای شاخص رو درست و حسابی بهمون معرفی نکردن.چه این شهید، شهید زنگی آبادی که من فقط ...

این علاقه فطری و ذاتی هست یا همون خدایی دست خودت نیست دقیقا مثل اینه که عاشق یکی بشی نتونی ازش دل بکنی 

🤍

من از ادمین این تاپیک عذرخواهی میکنم که گفتگوی کوتاه با یکی از دوستان تو حوزه کتاب داشتم. اشتراک گذاری و شیر اطلاعات بود. ممنوون 🙏

هیچ کتابی مسیر زندگیمو تغییر نداده ولی هر کتابی که میخونم یه تلنگره واسم 

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
تغییری نداده ولی تا حدودی ذهنمو درگیر کرده کیمیاگر و قلعه حیوانات

جورج اورول فوق العادس منم کتاب 1948او خوندم

لایک کردنتون مشکلی ندارم .اگه مخالف نظرم هستین  می تونین ریپلای کنید من سعی نمی کنم شما را قانع کنم و به دیدگاهتون احترام میزارم لطفا شما هم همینطور باشید .و گفتگو می کنم که با دیدگاه و زاویای دید دیگران آشنا شم.واینکه لطفا مهربون باشین چون مهربونی تنها زبانیست که تمام موجودات اون رو درک می کنن .ودر آخر می دونم که خیلی غلط تایپی دارم😂😂😂. صرف نظر از رنگ پوستت ،نژادت ،مذهب و جنسیت و موقیعت اجتماعیت من دوست دارمو  برام مهم و با ارزشی .با تشکر از تایمی که برا مطالع گذاشتین 💛
2740