2737
2734
1. یک بسته از ستاره های شب نما بخرید و آن ها را روی سقف طوری بچسبانید که وقتی چراغها خاموش بشوند، یک پیغام از شما آشکار شود. 2. برای همسر خود یازده شاخه گل رز قرمز و یک رز مصنوعی بخرید. رز مصنوعی رادر وسط گلهای رز طبیعی جای دهید به آن کارت تبریک وصل کنید که روی آن نوشته شده باشد: تا زمانی که اخرین رز پژمرده شود دوستت خواهم داشت ؛ تولدت مبارک. 3. یک دومین به نام همسرتان ثبت کنید مثلا: www.hamid.com صفحه اصلی دومین را طوری طراحی کنید که در آن یک شعر رمانتیک و یک شاخه گل رز باشد. و آنرا در روز تولد به او هدیه دهید. 4. برای همسر خود یک آینه با دسته استیل که در قاب آن محل الصاق کارت باشد بخرید و به او هدیه بدهید.روی کارت بنویسید: شما در این آینه تصویر زیباترین زن دنیا (بهترین مرد دنیا) را خواهید دید. 5. برای همسرتان در روز تولدش به محل کارش گل بفرستید او نه تنها از گل ها لذت خواهد برد بلکه وقتی از طرف همکارانش به خاطر این عمل شما مورد توجه قرار بگیرد لذت او دو چندان خواهد شد. 6. کتابی را که همسرتان در حال خواندن آن است بردارید و در بخشهای از کتاب که هنوز نخوانده است با یک مداد ریز بعضی از حروف را خط بزنید و یا های لایت کنید. به طوری که وقتی حروف کنار هم قرار بگیرد یک جمله عاشقانه به دست آید. به عنوان مثال حروف مشخص شده در همین متن پیغم رمزی زیر را می سازند. دوستت دارم حروف های مشخص شده کنجکاوی همسر شما را بر خواهد انگیخت و با کمی دقت جمله شما را خواهد خواند. وقت بگذارید تا چنین پیغامی را رمز گزاری کنید. 7. در حالی که با همسرتان در تعطیلات آخر هفته به گردش رفته اید و در طبیعت قدم می زنید یک سنگ صاف پیدا کنید و بگویید که آن را به عنوان یک یادگاری مخصوص از این سفر با خود خواهید برد. بعدا از یک سنگتراش بخواهید که چنین جمله ای را روی آن حکاکی کند : عزیزم تولدت مبارک. 8. یک کاغذ و چند مداد رنگی بردارید و روی آن یک تصویر بچه گانه بکشید یک خورشید خندان با دو دست که روی آن ها دو برچسب باشد که اسامی هر دوی شما روی آن ها نوشته شده باشد وقلبی در بین آن که روی آن نوشته اید دوستت دارم؛ تولدت مبارک . بعدا یک پاکت بزرگ بردارید و روی آن ادرس محل کار همسرتان را بنویسید و آن را به محل کار همسرتان پست کنید. 9. یک رز ساقه بلند را همراه هدیه تولد در حالی که به همراه آن یادداشتی با این مضنون وجود داشته باشد، به او هدیه کنید: از این که وارد زندگی من شدی متشکرم؛ تولدت مبارک 10 . از خانواده همسرتان در مورد چیزهایی که همسرتان در زمان کودکی علاقه مند بوده آن ها را داشته باشد سوال کنید. مثلا اگر او همیشه دوست داشته عروسک مخصوصی داشته باشد برای تولدش یکی بخرید او نه تنها از هدیه شما خوشحال خواهد شد بلکه متوجه این حقیقت می شود که شما به اندازه کافی در فکر پیدا کردن علایق او بوده اید. 11 . یادداشتی بنویسید که بگوید : من امروز بارها به تو فکر کردم و این کار هر بار لبخندی را بر لبانم نشاند. یادداشت را همراه هدیه تولد به همسرتان هدیه کنید. 12 . یک سفر مرموز برای خودتان و همسرتان ترتیب بدهید. مثلا به یک جزیره. بعضی از آژانسهای مسافرتی پکیج هایی سری دارند که مقصد سفر را تا زمانی که شما واقعا در محل قرار بگیرید مخفی نگه می دارند. 13 . تعدادی گل رز بخرید و آن را پشت آفتاب گیر اتومبیل سمت مسافر قرار دهید روی یک کاغذ بنویسید دوستت دارم ؛عزیزم تولدت مبارک، و آن را پشت آفتابگیر بچسبانید. همانطور که به سوی مقصدی رمانتیک می رانید به همسرتان نگاه کنید و به او بگویید روی گونه اش چیزی هست. او آفتابگیر را پایید خواهد کشید که از آینه اش استفاده کند که گلها روی سرش میریزد و یادداشت را می بیند. 14 .برای تولد همسرتان 24 شاخه گل رز قرمز بخرید . قبل از این که برای شام بیرون بروید در نقطه مشخصی در مرکز خرید با او قرار بگذارید زودتر به محل بروید و خودتان را در گوشه ای نزدیک محل قرار مخفی کنید. از کسی که آن اطراف هست خواهش کنید که به شما کمک کند.به او یک شاخه گل رز بدهید و بخواهید که به طرف همسرتان برود و به او بگوید تولدت مبارک و شاخه گل را به او بدهد و از آن جا دور شود. این کار را با یازده نفر دیگر تکرار کنید .اشخاص را از سنین مختلف انتخاب کنید و یک نکته جالب این است که آخرین رز را توسط یک کودک که همراه والدینش می باشد برای او بفرستید . بعد از این که 12 شاخه رز را فرستادید با 12 رز باقیمانده به همسرتان نزدیک شوید. 15 .همیشه به خاطراتی که همسرتان تعریف می کند گوش کنید و آن ها را در جایی یادداشت کنید برای مثال شاید او درباره نوعی بستنی صحبت کند که در زمان بچگی آن را در یک مغازه خاص می خورده است. وقتی یک مناسبت مخصوص فرا رسید لیست خود را نگاه کنید و از میان چیزهایی که برای همسرتان یاد آور خاطرات گذشته هستند یکی را انتخاب کنید برای مثال به آن مغازه خاص بروید و یک پاکت بستنی بخرید. مطمئن شوید که روی پاکت حتما اسم مغازه نوشته شده باشد. 16 . یک جعبه چوبی کنده کاری شده تزئینی بخرید که با پارچه قرمز یا سبز پوشیده شده باشد. یک کلید شیک قدیمی پیدا کنید و آن را در جعبه قرار دهید . بعد یک پلاک کوچک طلا بخرید و بدهید روی آن این جمله را بکنند کلید قلب من پلاک را داخل جعبه طوری قرار دهید که وقتی همسرتان در جعبه را باز می کند بتواند نوشته روی آن را بخواند. 17 .نهال درختی خریداری کنید و آن را در روز تولد همسرتان در یک محل مخصوص بکارید. 18 . اگر صبحها شما زودتر از همسرتان دوش می گیرید حمام را پر از بخار کنید و روی آینه چنین پیغامی را برایش بنویسید تا بخواند: تولدت مبارک 19 . به عنوان کادوی مخصوص یک ستاره را به نام همسرتان نامگذاری کنید از یک آژانس نجومی نقشه و مشخصات ستاره موجود را نظرتان را بگیرید و برای آن ستاره یک سند طراحی کنید و آن رابه همسرتان هدیه دهید. 20 . به عنوان یک سورپرایز مخصوص ترتیب یک سفر را با بالن هوای گرم در روز تولد همسرتان بدهید. 21 . با خانواده همسرتان صحبت کنید و کتاب مورد علاقه او را که در کودکی مادرش برایش می خوانده پیدا کنید یک نسخه از آن بخرید و روز تولدش هدیه کنید. از آهنگ های مورد علاقه اش پر کنید و در کنار هدیه تولدش به او CD 22 . یک بدهید. 23 . هدیه تولد اورا بصورت یک جستجوی گنج برایش برنامه ریزی کنید. یک بطری حاوی نقشه گنج تدارک ببینید؛ ( نقشه محل پنهان کردن کادو را ورق برش یا کاهی که یک طرف آن با کبریت سوزانده شده باشد درنظر بگیرید تا طبیعی تر به نظر بیاید. ) در حین گشتن همسرتان بدنبال هدیه از او فیلمبرداری کنید. 24 . یک آگهی برای تبریک تولد در روزنامه بدهید. 25 . صمیمی ترین دوستان همسرتان را بصورت پنهانی برای تولدش دعوت کنید. 26 . چند کادوی ارزان قیمت مثل جوراب ، لباس زیر و … بخرید و هر کدام را جداگانه کادو پیچ کنید و در جاهای مختلف بگذارید. روی هرکادو آدرس کادوی بعدی را بنویسید . زمانی که همسرتان از گرفتن کادویی به جز جوراب نا امید میشود ، به کادوی اصلی میرسد. 27 . هر جای منزل که میدانید همسرتان به آنجا حتما سر میزند یک پیغام زیبا بگذارید. 28 . یک کیف پول با دو بلیط کنسرت یا سینما در داخل آن به او هدیه دهید. 29 . صبح زود از خواب بیدار شوید و زنگ موبایل همسرتان را به آهنگ تولدت مبارک تغییر دهید. البته تا بیرون رفت به او زنگ بزنید تا بفهمد زنگ موبایلش تغییر کرده و وسط جلسه مهمی موبایلش با این آهنگ زنگ نخورد. 30 . یک جدول درست کنید که تمام جوابها اتفاقات بین خودتان باشد.
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
26 . چند کادوی ارزان قیمت مثل جوراب ، لباس زیر و … بخرید و هر کدام را جداگانه کادو پیچ کنید و در جاهای مختلف بگذارید. روی هرکادو آدرس کادوی بعدی را بنویسید . زمانی که همسرتان از گرفتن کادویی به جز جوراب نا امید میشود ، به کادوی اصلی میرسد
انواع زیورآلات خوشگل، کیف و ساعت در سایت زرتاج http://zartaj.ir/ [smiley]l/l_29.gif[/smiley] هزینه پست به تمام ایران 6 هزار تومن امکان پرداخت هزینه درب منزل در تمام ایزان [smiley]s/sm82.gif[/smiley] وایبر ،واتس اپ به 09372377986 [smiley]s/sm82.gif[/smiley]
. در اینجا ایدهٔ تازه و زیبایی برای تزیین هدیه به شما آموزش داده می شود. یک روبان را روی هدیه قرار داده و از زیر با چسب دورو به کاغذ کادو بچسبانید. چندین روبان در رنگها و اندازه های مختلف را به همین ترتیب و در کنار روبان اول چسبانده و از دو طرف زیر هدیه بچسبانید. آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

. سپس روبان‌های دیگری را به صورت عمود بر روبان‌های چسبیده شده قرار دهید و به صورت یک زیر یک رو آنها را به روبان‌های روی هدیه ببافید و سپس انتهای آنها را نیز به زیر هدیه بچسبانید. دقت کنید که کادوی خود را بیش از حد شلوغ نکنید. آپلود عکس
2731
لوازم مورد نیاز یک تا دو متر روبان رنگی (اگه پارچه ای باشه خیلی بهتره می باشد) کاغذ کادو قیچی کادو کردن هدیه آپلود عکس با استفاده از کاغذ کادو، هدیه مورد نظرتون رو بسته بندی کنید. یه روبان چهار‌لا، به طول حدودا ۱۰ سانتی متر آماده کنید: آپلود عکس بعد وسطش رو، از دو طرف، کمی ببرید.نباید کامل از وسط نصف کنید آپلود عکس حالا فعلا با این کاری نداریم. بزاریدش یه کناری تا بعد درساخت پاپیون استفاده می کنیم گره زدن هدیه روبان رو پهن کنید روی زمین و جعبه رو بزارید روش آپلود عکس دو سرش رو بیارید رو جعبه آپلود عکس یعنی کار گره زدن رو تا نصفه انجام بدید و دیگه سر روبان رو از زیر اون یکی رد نکنید آپلود عکس دو سر روبان رو به دو طرف بکشید تا محکم بشه آپلود عکس بعد جعبه رو برگردونید: آپلود عکس حالا دو سر روبان رو بهم گره بزنید و دو طرف رو به دو سمت بکشید و همینطور نگه دارید: آپلود عکس ون روبانی رو که در مرحله قبل آماده کردیم، همونطور چهارلا، بیارید بزارید وسط گره آپلود عکس و بعد دوباره دو سر روبان رو بهم گره بزنید: آپلود عکس اما کار آخر، که خیلی هم مهمه؛ اینه که به اون گره چهارلا حجم بدید. یعنی باید لایه هاشو از حالت فشردگی خارج کنید: آپلود عکس
2738
سلاااام توت فرنگی عزیز بازم برامون ازین ایده های قشنگت بذار خصوصن واسه ولنتاین که کم کم داره میاد
چای هایت را تلخ نخور یـــک بار نگاهم کن تمام قند های دلم را برایـــــت آب میکنم....................................................تمام دنیا را گشته ام کنار تو اما ، دنیای دیگریست !
امروز به شما نشان می دهم چگونه با یک نامعادله عشق را ثابت کنید! این نامعادله خیلی ساده است و حتی اگر به ریاضی علاقه و تسلط نداشته باشید، می توانید آن را در کمترین زمان انجام دهید. فقط کافیست قواعد مربوط به نامعادلات را بدانید. تصویر زیر را ببینید. آپلود عکس همان طور که دیدید، می توان با یک نامعادله ی جالب به یک جمله ی دوست داشتنی رسید. می توانید این نامعادله را روی کارت تبریک یا روی کاغذ کادو به مناسبت تولد، سالگرد ازدواج، روز عشق و…بنویسید. یا این که به بهانه ی کمک گرفتن (به عنوان مثال از همسرتان) در حل معادله، با انجام مرحله به مرحله آن و رسیدن به نتیجه او را شگفت زده کنید.
یک کتاب انتخاب کنید. جمله ای را که می خواهید برای عزیزانتان بنویسید، در نظر بگیرید. به صفحات کتاب نگاه کنید و اولین کلمه ی جمله را در یک صفحه پیدا کنید. دور آن کلمه با مداد به آرامی خط بکشید و شماره صفحه را یادداشت کنید. کلمه ی دوم را در صفحه ی دیگری بیابید و همان کار را تکرار کنید. همین روال را ادامه دهید تا جمله کامل شود. کاغذی که کدها (شماره صفحات) روی آن نوشته شده است، بین صفحات کتاب بگذارید و کتاب را هدیه دهید. آپلود عکس
دوستان اگه قصد دارید برای همسرتون نامه ای بنویسید میتونید اخر اون نامه بجای امضا یا نوشتن اسمتو از اثر لبتون استفاده کنید!!!!!!یعنی یه رژ لب قرمز بردارید و حسابی رژ بزنید و بعد لباتون رو غنچه کنید و زیر نامه رو ببوسیدهم خلاقیتتون رو نشونش دادید هم یه بوس خوشگل رو کاغذ براش ثبت کردید که یادگاری خوشگلی میشه
برای تزیین کاغذ کادو هم میتونید از روش پست قبلی استفاده کنید یعنی یک کاغذ کادوی تک رنگ انتخاب کنید و با لباتون طرح دارش کنید مطمعنا دلش نمیاد این کاغذ کادورو پاره کنهمن همین رو میخوام امتحان کنم برای تولدش که چند روز دیگه ست
توت فرنگی جان شما نامزدین یا سر خونه رندگیتونید یا دوستین؟
چای هایت را تلخ نخور یـــک بار نگاهم کن تمام قند های دلم را برایـــــت آب میکنم....................................................تمام دنیا را گشته ام کنار تو اما ، دنیای دیگریست !
2706