2733
2734

کلاس یازدهم و ازدواج کرده‌اس؟؟!!!

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بابا اون نیست چقدر قضاوت میکنید آخه  عجبا 😐دو تا دختر داره

عجیب نیست ک میگی عجب😐!!!!

چرا سرتون ب کار خودتون نیست؟!!!😐😐

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
چرا یه دختر ۱۶ ، ۱۷ ساله رو شوهر دادین آخه😑

میای باهم درس بخونیم؟

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
اونا سنگ تمام گذاشتن دامادم شاغل هستش وبراش خوب خرید کرد ولی من در اون حد نمی تونم بخرم

هرچی درتوان داری انجام بده ولی ایکاش دخترت کمکت میکرد خودش درآمد داره به هرحال توام میبردی خونه اون وسربلندی خودش بود

2738
تو سرت تو کار خودت باشه تو زندگی مردم دخالت نکنی 🤣

برو ببینم . 

اون موقع ک فرهنگ میفروختن تو کجا بودی؟ 

تو موقعی ک زبون متری میفروختن در حال خرید بودی !😅😅😅 

زرنگ خانم برو تو صف فرهنگ و شعور و عقل ک فکر نمی کنم باهاش آشنایی داری!!!😐😐😆

هرچی درتوان داری انجام بده ولی ایکاش دخترت کمکت میکرد خودش درآمد داره به هرحال توام میبردی خونه اون ...

نمیتونم بگم چون شاید برای خودش خاطره بد بمونه بگه از خودم گرفتن برا م خرج کردن 

اگر صلاح دونستین براش یه تیکه طلا بخرین در حد خرجی که میخواین براش بکنین 

یادگاری میمونه براش 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706