2737
2734
بابا با فرهنگ 😂

ریپ نزن😆

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂🤣🤣🤣چون تو گفتی حتما 

بیکاری انگاری😂😂😂

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
2738
نمیتونم بگم چون شاید برای خودش خاطره بد بمونه بگه از خودم گرفتن برا م خرج کردن 

نه بابا نیاز به گفتن نیست خودش مگر در جریان اوضاع مالیتون نیست!درحدکمک میتونست!ولی خوب حالا شماهم درحدخودتون ببرید براش

مادرم برای خواهرم ی مرغ کامل بریون کرده بود با گوجه و سیب زمینی و برنجو دو سه تا رنگ کرده بود تو ظرف مسی تزیین کرده بود

ی قابلمه ام قرمه سبزی بود 

با سالاد و ژله و اینا

با انواع تنقلات شب یلدا آجیل و پشمک و .... تو ظرفای مسی

انار دون شده و میوه ...

ظرفای مسی البته برا خودش بودااااااا

ی تیکه طلا ی پیراهن پشمی طورم برای همسرش

ما کلا سنگین میبریم 

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
نمیتونم بگم چون شاید برای خودش خاطره بد بمونه بگه از خودم گرفتن برا م خرج کردن 

اگر خیلی نمیتونید ولخرجی کنید, فقط میوه تزیین شده و کیک یلدایی ببرید با کادو... ب دخترتون بگید بقیه مخلفات رو خودش آماده کنه(لبو و کدو ..شکلات ..ژله.... انار دون ..یا هر چیزی)

مادرم برای خواهرم ی مرغ کامل بریون کرده بود با گوجه و سیب زمینی و برنجو دو سه تا رنگ کرده بود تو ظرف ...

منم میخوا برنج دو جور با قورمه سبزی و مرغ بریون ببرم با میوه ژله و آجیل و شییرینی وولی نمیدونم کادو چی ببرمچون برام مهمه هم قیمتش  هم به چشم اومدنش

معمولولی دلم میخواد اولین شب یلدا خوب باشه چون خانواده دوماد به این چیزا توجه دارن

بزن نت تزیین یلداست هر چی بخوای داره اگه میتونی یه پلاک کوچک طلا حدود ۱تومن بگیر۰۰۰۰کاش من مامان داشتم 

پلاک بگیر هم ارزونتره هم می مونه یه پلاک نما دار با دو سه تومن میشه ،عوضش از آجیل ایناش کم کن فقط یه سینی بشه 

دخترتونم یه چیزایی آماده کنه

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد
2706