2737
2734
عنوان

امروز سالگرد ازدواجمونه اما پولی واسمون نمونده که بهم یه شاخه گل بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 12167 بازدید | 295 پست

ما ازین بدترم هم داشتیم..خداروهزارر بار شکر که تموم شد..ما رفتیم تهران برای کار هرچی داشتیم و تداشتیم دادیم پول کاریابی برگشتیم ۱۵ هزارتومن داشتیم.بااینکه دو سه سالی هست ازش گذشته ولی مثه یه لکه روی قلبمه انقد ک سخت گذشت

💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم
هعی از دست کوتاه فکری خونواده ها حالا اشکال نداره من خودم کلی اشپزی و شیرینی پزی و نون پزی بلدم هیچ ...

۲۰ درصد بافت ریه ش تخریب شده 

هنوزم تو خونه سرفه هایی داره ک هربار لز شدتش دولا میشه میره تو در و دیوار!

میخوام برم ساخت تاج عروس از نت یاد بگیرم خیلی دوست دارم

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ازین بدترم هم داشتیم..خداروهزارر بار شکر که تموم شد..ما رفتیم تهران برای کار هرچی داشتیم و تداشتی ...

من انقدر هق هق زدم 

تهوع گرفتم ....

۲۰ درصد بافت ریه ش تخریب شده  هنوزم تو خونه سرفه هایی داره ک هربار لز شدتش دولا میشه میره تو د ...

عزیزم دوست داشتن بدرد نمیخوره باید ببینی چی یاد بگیری که نون داشتع باشه میتونی طلاتو بفروشی بری کمک بهیاری بگیری بری درمانگاها تزریقات کار کنی 

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2728
خانواده ی خودش چیکار میکنن؟چرا خرج آتلیتو ندادن؟

بابا نداره شوهرم

مامانشم حقوق باباشو میگیره 

سر عقد یه میلیون به زور داد

من انقدر هق هق زدم  تهوع گرفتم ....

خیلی سخته میفهممت‌‌...هنوز بعد گذشتش یادآوریش کلی گریه میکنم..از همه مهم تر روزای سخت آدم زخم زبون آدمو پیرمیکنه..ما دو سال دربدترین شرایط اندازه ۱۰ سال پیرشدیم

💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم
عزیزم دوست داشتن بدرد نمیخوره باید ببینی چی یاد بگیری که نون داشتع باشه میتونی طلاتو بفروشی بری کمک ...

خدادعالمه من که چند جا سراغ گرفتم و بازم میگیرم

ولی الان پول میخواییم همین فردا پس فردا🥺🥺

شوهرم مشکل تنفسی گرفته بعد کرونا نمیتونه بیرون کار کنه بگردم بی اکسیژن ریهدش داغونه.. الانم داره ای ...

توی سایت جاب ویژن ثبت نام کن کار زیاد هست عجیبه تهرانیو کارنیست من تهران بودم شوهرم هروقت میخاست شغل عوض میکرد

2740
خیلی سخته میفهممت‌‌...هنوز بعد گذشتش یادآوریش کلی گریه میکنم..از همه مهم تر روزای سخت آدم زخم زبون آ ...

نونمون یه بسته تو یخچاله همش 

پریودیمم نزدیکه حداقل دوتا بسته نوار میخام

مرغمونم تموم شده 

ب نجمونم ته سطلشه...

خدایا گناه کردیم کرونا گرفتیم بدبخت شدیم زندگیمون دادیم💔😭

خدادعالمه من که چند جا سراغ گرفتم و بازم میگیرم ولی الان پول میخواییم همین فردا پس فردا🥺🥺

اسنپ فود و اینا داری؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
توی سایت جاب ویژن ثبت نام کن کار زیاد هست عجیبه تهرانیو کارنیست من تهران بودم شوهرم هروقت میخاست شغل ...

تهران نیستم

توی سایت جاب ویژن ثبت نام کن کار زیاد هست عجیبه تهرانیو کارنیست من تهران بودم شوهرم هروقت میخاست شغل ...

جاب ویژن دیروز چندتا اگهی پیدا کردم 

بقران محمد که فقط کارفرماها سین کردن جواب ندادن

2706