2737
2734

انشاللله  که همیییییبببببشه سالم باشید و عمر طولانی 

ولی گاهی خدای نکرده ادم مرگ مغزی میشه 

اهدای عضو جون خیلی ها رو نجات میده 

باید سعی کنیم فرهنگ سازی کنیم 

من پسر داییم 3 تا عضوش رو اهدا کردن مطمینم خدا پاداش عظیمی به خودش و خانوادش میده

خیلیا نابینا هستن و زجر میکشن با یه قرنیه یه خانواده خوشحال میشه یا یه بچه با یه کلیه دیگه یتیم نمیشه و... موارد دیگه

ehda.ir 

❤️❤️❤️❤️❤️نکته مهم❤️❤️❤️❤️❤️❤️

!!!! مهم نیست کارتشو بگیرید همین که اسمتونو تو سایت بنویسید ثبت نام کنید کافیه 

من فک کنم در همین حد کافیه مهم اسم ادم تو سامانه اس اونا دیگه خودشون میدونن

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم

منم ثبت نام کردم 

خیلی دوست دارم اینکارو 

ولی مامانم بفهمه کلی میزنه منو 

ن ک ی دخترم میخاد همرو کنه زیرخاک 😂

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 

اگه خانواده اجازه ندن کارتم داشته باشی اهدا انجام نمیشه .... دیگه کارت برا چیه نمیدونم ..... من که گفتم بهشون ولی مادرم دلش راضی نیست .... دیگه نمیدونم دراینده اگه اتفاقی برام بیافته میتونه یا نه .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام. یه سوال دارم. الان دور از جون همه، شخصیت ایکس عصو شد و کارتشم گرفت. فردا دور از جون همه، افتاد به رحمت خدا رفت. الان خانواده اونم نمی دونه، ماجرا چجوری میشه؟