2737
2739

مادر شوهرم با شوهرم داشت تماس تصویری میگرفت شوهرمم که نمیدونم چشه همش میخواد منو با اون خوب کنه همش از من میگفت که مادرش به شوخی گفت منو میاد میکشه که شوهرم از قول خودش گفت (در حالیکه من اصلا حرفی نزده بودم )زنم میگه حالا اونایی که کشتی رو بزار تو قبرستون خاک کنن بعد نوبت مام میشه این ننشم نمیدونم چش شد برداشت گفت تو قبرستوناییه باباش که خاک کردم.من بهم برخورد خوب اش نخورده و دهن سوخته بود دیگه برداشتم با شوهرم قهر کردم تا دفعه اخرش باشه از طرف من صحبت میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره حق داری دلخور باشی 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
وا خوب کردی

والا همش از طرف من صحبت میکنه یا برداشت گفت زنم میگه دلم برات تنگ شده در حالیکه من نگفتم ننشم چون میدونست من نمیگم از این حرفا بدون توجه به اینکه بهم برمیخوره گفت اون زبون نداره اصلا حرف نمیزنه

2738

من بودم میرفتم تو تصویر یکی هم میزدم تو سرش میگفتم من کی همچین چیزی گفتم که از طرف من حرف میزنی !!! اسی این خوب کردن رابطه نیست ها این رسما خراب کردن رابطه ی شماست

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
بیچاره مادرشوهرتم الان ناراحته فک میکنه تو حرف زدی نمی دونه پسرش اشتباه کرده فردا زنگ بزن همه چی رو ...

خوب اصلا همچین چیزی اگرم گفته باشم چیز بدی نبوده که اینجوری باهام حرف زد

2706