2733
2734
عنوان

چرا دخترا با‌پسرا دوست میشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4108 بازدید | 168 پست
بچها من از پسرایی ک تومجازی مزاحم میشدن میپرسیدم هدفتون ازدوستی بادخترا چیه؟ میگفتن رابطه....

کاملا همینه والا پسری که اهل ازدواج وزندگی باشه نمیاد رابطه دوستی برقرار کنه میره مثل بچه آدم خواستگاری طرف واز راه مشروع نیازهای جنسی وعاطفی خودرا برطرف می کنه

نمیدونم!به نظرم خیلی بد نیست! ولی در کل رابطه مثل دومینو می مونه!اگه هر دو طرف همو دوس داشته باشن دیگه هیچی جز خودشون دو نفر براشون مهم نیس!اما وای به حال رابطه ای که یکی از دوطرف ادم حسابی نباشه!دومیونه هه میره تا ته!برا همینم انتخاب یه فرد برا رابطه کار آسونی نیست!تهش طرف میزاره میره و این تویی که تا چند مدت نمیتونی حالتو خوب کنی!

..el miedo es estúpido, arrepentirse también
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا ۲۰ سالگی وارد این روابط نشدم بعدشم با کسی وارد رابطه شدم که چیزی بود که میخواستم و هدفشم از رابطه ی دوستی مقاصد جنسی نبود چون اولا کل اعضای خانوادش در جریانن دوما روز اولم گفت اعتقادی به هیچ گونه تماس جنسی قبل از ازدواج ندارم منم دقیقا همین رو گفتم و اعتقاد هر دومونه

هدفمم این بود که ارامش داشته باشم و پیشرفت کنم تو بعد عاطفی و تا حدی اجتماعی شخصیتم که رسیدم بهش ... رابطه ی به شدت سالمی داریم ... به پیشرفت و حال خوب هم کمک کردیم ... عاشق تبادل نظر و بحث درباره ی چیزای علمی , فرهنگی , سیاسی , دینی بودم با ادمی که دانشش رو داشته باشه و خب ایشون داره و هیچ وقت موضوع برای حرف زدن کم نمیاریم. جلوی پیشرفت همدیگه رو هم نگرفتیم.

راضیم ...

ببخشید ولی همه پسر‌ها اینجوری نیستند

همتون همینو میگید😂

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙
2742

شاید تونسل های قدیمیتر،،دوستی ها پایدارتربود،بیشتربهم تعهدداشتن وآخرهم منجربه ازدواج میشد،ولی الان این پسرای دوزاری، دخترارابه شکل طعمه میبینن

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
2740
چ سویه ای؟  اون لذتشو میبره بدون هیچ گونه تاوانی و دختر میمونه و....

مگه خدا چی میگه؟ 

میگه درارتباط باشین ولی بزارین پسر تعهد داشته باشه نسبت به شما و نره به ریش تون بخنده، اونم یه هزینه ای از خودش صرف کنه تو زندگی 

من ندیدم،  البته مطمئنا هست پسرخوب ولی چون ندیدم براهمین دید خوبی به دوستیا ندارم ..

اره 

هر کی دیدش یه طوریه 

ولی بنظرم تعداد دخترای خوب کمتر از پسرای خوبه

جهان سوم جاییست که درامد یک دعا نویس از یک برنامه نویس بیشتر است .
چ سویه ای؟  اون لذتشو میبره بدون هیچ گونه تاوانی و دختر میمونه و....

دختر مگه مجبوره ؟ وقتی رابطه داشته یعنی دلش خواسته وقتی دلش خواسته پس نوش جونش

من و انکارِ شراب ؛ این چه حکایت باشد ؟ غالبا این قدرم عقل و درایت باشد 😊❤🤞
2706