2733
2734
عنوان

چرا دخترا با‌پسرا دوست میشن؟؟

4150 بازدید | 168 پست

من قید این دوستی هارو زدم

اصلا تو مود اینچیزا نبودم انقدر بچه مثبت بودم تا ۱۵ سالگی به ذهنمم خطورنمیکردبتونم حتی در حد ی پیام با ی پسرچت کنم...چه برسع به اینکه دوست شم و اینا...

وقتی رفتم دبیرستان نمیدونم چم شد تمایل به دوستی داشتم، البته ‌پیشنهاد ددستی هارو رد میکردم اما با ی نفر دوست شدم دلیلشم این بود ازپسره خوشم اومده بود و خیلی هیجان داشتم ودوس داشتم بهم محبت کنه اما دیدم نه....ازم یچیزایی میخواد و من دختری نبودم ک اهلش باشم و کات کردم

یعنی خلاصه بگم هدف من ازدوستی دوست داشتن طرف بود واینکه دوس داشتم بهم محبت کنه

بنظرتون دختراچرادوست میشن؟ و یعنی واقعانمیدونن اکثر پسراهدفشون سواستفاده ست؟!! یا خودشونم بدشون نمیاد ازشون سواستفاده بشه؟!

..............

کاربریمو دوس دارم🤧

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

آفرین چقد آگاهو مطلعی همه دخترا اینحوری بودن جامعه اینطوری نمیشد

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

هرکس دلیلی برای خودش دار 

من خوشم نمیاد نمیرم سمتش 

اما مسئول زندگی بقیع نیستم و بدم نمیدونم

ماها جنبه دوستی با جنس مخالفو نداریم کلا 

همه چی خلاصه میش تو رل زدن و رابطع های سطحی مسخرع دو روزه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

به نظر من دوستی مثلا درست باشه ادم تجربه درست باشه ازاین رابطه دوستی الان نباشه خوبی ولی بیشتر پسرا برای....... دوست میشن سخته ادم یک پسر یا دختر خوب پیدا کنه 

پیاز هر چقدرم گرون بشه!نمیره قاطی میوه هادرست مثل آدم بی شخصیتتی که هر چقدر هم پولدار بشه بازم بی شخصیته…! هیچ مقداری از آرایش قادر نیست شخصیت را بپوشاندانتظار داشتن شعوراز بعضی ها مثل شرط بستنرو “خر” تو مسابقه اسب سواریه

خب جنس مخالف جذابه برا همه.خصوصا ایران که همش ازش منع میشن و بدتر حریص میشن که چه خبره.کمبود محبت.پز دادن جلو دوستا که اره منم دوست پسر دارم

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706