2733
2739
عنوان

کیا توی ترشی درست کردن ماهرن؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 62 پست

حواست باشه همه مواد رو که خرد کردی شستی رو پارچه پهن کن کامل خشک خشک بشه بعد بریز تو شیشه وگرنه یکم نم داشته باشه کپک میزنه نکته مهمیه

زردچوبه هم حتما لابلای مواد بریز خوشرنگ میکنه

دوستای گلم پیج کفش و صندل و....دارم با قیمت مناسب 🌹🌹                                        کانال ما در ایتا gallery_bahar22@           پیج ما در اینستا manto_bahar22@

تو ترشی مخلوط موسیر بهتره بریزی تا سیر

دوستای گلم پیج کفش و صندل و....دارم با قیمت مناسب 🌹🌹                                        کانال ما در ایتا gallery_bahar22@           پیج ما در اینستا manto_bahar22@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بادمجون رو با پوست نگینی کن  فلفل دلمه ای ،کلم،گل کلم، خیار هم همین جور بعد بهش سرکه اضافه کن تمرهندی هم با اب خیس کن از صافی رد کن بهش اضافه کن بذارش رو گاز تا بپزه و رنگ پوست بادمجون رو پس بده  وقتی پخت یه کوچلوش زو دربیار له کن بهش اضافه کن هویج هم وقتی خنک شد با رنده درشت رنده کن اضافش کن با نمک و ادویه ترشی که از عطاری باید بخری

2731
2738

همه ی اون موادت را وقتی کاملا خشک شد بریز توی قابلمه روش زرد چوبه بپاش یک لیوان هم سرکه بریز و بذار روی گاز بجوشه گاهی دسته قابلمه را بگیر و تکون بده تا زیر و رو بشن

اللهم الرزقنی شفاعه الحسین
وقتی کاملا سرد شد بریز توی دبه با سبزی معطر و سرکه و نمک را از قبل با هم مخلوط کن بریز روی موادت

دست درد نکنه زحمت کشیدی عزیزم قربونت♥️

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
نه عزیزم من مامانم میندازه اما همون نکات مانتو بهار خوبه    

خب همون از مامانت بپرس،البته اگه ترشیاش خوشمزه س

دارم‌متلاشی‌میشوم‌واین‌یک‌داستان‌نیست💔🥀وجزکلمه‌چیزدیگری‌ندارم😞 ،خسته‌ازصبوری‌بیش‌ازحد؛؛؛خسته‌ازایستادگی بالاترازتوان‌!وخسته از جنگیدن بی‌پایان ؛؛؛کجا بایدخودراتسلیم کنم؟ به چه کسی بگویم که دیگر نمیتوانم!؟😔
نکن ازین کارا راه توقع و باز نکن عزیز من همون عروس کوچولو موچولو بمون خیلی امن تره برات

خواستم خودی نشون بدم بگم منم هنرمندم ولی رو نمیکنم😐

2706