2733
2739

هیچی نداشت یه خونه که مال مادرشوهرم بود فقط همین اولش کلا مامانم با خواستگار مخالف بود میگفت زوده خلاصه خاله و مادرش برای خواستگاری زنگ زدن یه جوری راضی اش کردن مامانم هم گفت اول من میرم پسر رو میبینم پسندیدم بعد بیاد خواستگاری که خداروشکر حسابی پسندید همسرمو خلاصه کلی هم به مامانم جواب پس داد و اذیت شد تا منو بهش دادن 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

به شدت مخالف بودن

یه خونه نقلی داشت ولاغیر

از ازدواج اولش هم یه دختر داشت😄

یکی از دلیل مخالفت خانوادم هم همین بود

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دانشجو بود

چیزی نداشت

خانوادم مخالف بودن.چون فامیل بودیم و خانوادشو شناخته بودن

داداشم چقدر باهام صحبت کرد که احساسی جلو نرم...

و حق هم داشتن.با همسرم مشکلی نداریم.ولی از خانوادش بهمون هیچ خیری نرسیده و نمی‌رسه...

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2740
دانشجو بود چیزی نداشت خانوادم مخالف بودن.چون فامیل بودیم و خانوادشو شناخته بودن داداشم چقدر باهام ...

مشکل منم مث تو بود اما طرفم چون چیزی نداشت نیومد جلو 

گفتم حداقل بیا حرف بزن با بابام

من که کات کردم😔

از کجا معلوم با اون آدم خوشبخت میشدی منظورم خوشبختی بود ان شاالله با کسی ازدواج کنی که بهت آرامش بده و خوشبخت کنه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
مشکل منم مث تو بود اما طرفم چون چیزی نداشت نیومد جلو  گفتم حداقل بیا حرف بزن با بابام

اگر واقعا میخواستت هر کاری میکرد نه اینکه پا پس بکشه

مرسی عزیز دلم  اما ۵ سال عمرم رفت

عوضش تجربه کن که عمرت رو پای کسی هدر ندی بقیه اش رو قدر بدون

2706