2733
2734
عنوان

پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 42 پست
دخترمنم ۱۱ سالشه دو هفته اس پریوده و خونریزی شدید داره امروز رفتم آزمایش تیرویید و پرولاکتین و یسری ...

چند سالگی پریود شد،من خیلی نگرانم دخترم۹سالشه همش میگم کاش تا۱۵سال نشه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
واقعا؟؟میشه راهنماییم کنین؟ من یه ماه و نیم پیش کرونا گرفتم، این ماه دوبار پریود شدم کلا شاید ۱۰ رو ...

درخواست بده ، خصوصی برات توضیح بدم عزیزم

چون باید بهت دارو بگم بخوری

عمومی باشه ممکنه یکی شرایطش رو درنظر نگیره و مثل شما خودشو درمان کنه و این مسئولیت داره برای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم مشکل شما رو دارم آخر دکتر گف باس از بدی ببینیم هورمونات نباشن من آخر پریودم مفنامیک اسید میخورم قط بشه ولی در ماه بیشتراز چهارتا نباید بخوری ویه هفته‌ای بعد غذا دمنوش گرم میخورم بهتر شده رحمت که سرد بشه ایجور میشن بعضیا دمنوش  زنجبیل دارچین زعفران نبات به  

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
منم مشکل شما رو دارم آخر دکتر گف باس از بدی ببینیم هورمونات نباشن من آخر پریودم مفنامیک اسید میخورم ...

والا منم اهن میخورم قط میشه😐

پرنسس اقامون 👰👫
خدا نکنه،ولی خب نمیشه ساده گذشت حتما،حتما دکتر برو اینکه توصیه میکنن کمرت شل شده آخه این چه حرفیه او ...

منم آدم خیلی استرسیم خیلیی استرسی الان بخاطر دانشگاه استرس داشتم ب این روز افتادم نمیشه کنترلشم کنم 

پرنسس اقامون 👰👫
2740
اگ یائسگی باشه چی ؟در مان نمیشه😭

عزیزم اخه نمیشه اینجوری چیزی گفت من اصلا شما رو ندیدم سابقه ی خانوادگیتو نمیدونم😑

چند سالته؟ ، متاهلی یا مجرد؟؟ از زمانی که به سن بلوغ رسیدی این مشکلات رو داشتی یا اخیرا اینطوری شدی؟؟؟

خونریزیهات کم حجمه یا زیاد؟؟؟ لکه بینی هات بیشتر چه زمانی هست؟؟

اضافه وزن داری؟؟؟

موهای مردونه روی صورت داری؟؟؟

وضعیت ترشحاتت چطوره؟؟؟ عفونت داری یا نه؟؟؟

سابقه ی کیست داشتی تا حالا یا نه؟؟؟

قرص خاصی مصرف نمیکنی؟؟؟

اگه رابطه ی جنسی داری روش جلوگیریت چیه؟؟؟؟ اگه قرص اورژانس مصرف کردی تو یک سال اخیر چند تا خوردی؟؟؟

خاله ها ، خواهر ویا برادر و مادرتون مشکل باروری داشتن یا نه؟؟؟؟

خدا نکنه،ولی خب نمیشه ساده گذشت حتما،حتما دکتر برو اینکه توصیه میکنن کمرت شل شده آخه این چه حرفیه او ...

منم کم خونی دارم کاملا مشخصه 

خاله خان کیه؟

پرنسس اقامون 👰👫
عزیزم اخه نمیشه اینجوری چیزی گفت من اصلا شما رو ندیدم سابقه ی خانوادگیتو نمیدونم😑 چند سالته؟ ، متا ...

خانم دکتر میشه بیایید خصوصی درخواست دادم 

پرنسس اقامون 👰👫