2737
2739
عنوان

پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 42 پست
بله حیطه ی زنان و مامایی

واقعا؟؟میشه راهنماییم کنین؟

من یه ماه و نیم پیش کرونا گرفتم، این ماه دوبار پریود شدم کلا شاید ۱۰ روز پاک بودم..رفتم دکتر دو بسته مفنامیک داد..دو روز پاک بودم امروز دوباره...😭😭بازم مفنامیک اسید بخورم؟

#پروازی_ام. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن کمرت شله خب چی بخورم 😐والا دیگ خستم از عید اح 

عزیزم برو عطاری سویق عدس بخر بخور راحت میشی..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
باید سونوگرافی و آزمایش بدی  خودسر حق استفاده از هیچی نداری هر چند شما به حرف ما پزشک ها گوش ...

😂😂😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
2740
دخترمنم ۱۱ سالشه دو هفته اس پریوده و خونریزی شدید داره امروز رفتم آزمایش تیرویید و پرولاکتین و یسری ...

مال منم عین دختر شما 

انشالله که زودتر خوب بشه 😘

پرنسس اقامون 👰👫
وییی یائسگی زود رس 😭درمان نداره؟

خدا نکنه،ولی خب نمیشه ساده گذشت حتما،حتما دکتر برو اینکه توصیه میکنن کمرت شل شده آخه این چه حرفیه اول سونو باید بشین وضعیت رحم و تخمداناتون بررسی شه،برا هورماناتوتم آزمایش بدین برا دوستم گفته بود از استرسه هورمونات به هم ریخته وکلی دارو چون پریود مدام و با شدت کم خونی شدید میاره پشت گوش ننداز به توصیه خاله خان باحیام گوش نده دکترم میترسی بری برو طب سنتی 

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
واقعا حل میشه؟ حالا این قط شه تا دکتر هم برم 

بله عزیزم..قول میدم..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706