2703
2553
عنوان

پریودی

343 بازدید | 42 پست

سلام خانوما خوبین ؟من پریودم خیلی زیاده انقد نا منظمه تا قبل ک 2 ماه یا 3 ماه نمیشد الان ولی از وقتی عید اومده همش یا خونریزی دارم یا لکه بینی یا تموم میشه کامل یهو یکم پیاده روی چیزی میکنم میوفتم خونریزی ؟کسی اینجوری بوده ؟چیکار کنم قط شه؟ از چی میتونه باشه؟دکتر هم رفتم گف باید ازمایش بدی منم ک میترسم 

پرنسس اقامون 👰👫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تا آزمایش ندی مشخص نمیشه،انتظار داری چی بگن اینحا برو سنو و آزمایش بده 

اینحا راهنماییتم بکنن واقعا انحام بدی آخه ندیده و نشناخته هر کی هر چی بگه،بعدم مکه دکتر اینحا هست برا این چیزای مهم فقط باید دکتر بری

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞
تا آزمایش ندی مشخص نمیشه،انتظار داری چی بگن اینحا برو سنو و آزمایش بده  اینحا راهنماییتم بکنن ...

چشم دیگ چرا عصبی میشی ببخشید😂

پرنسس اقامون 👰👫
2714
چشم دیگ چرا عصبی میشی ببخشید😂

عصبی نیستم،دوست منم دقیقا همین مشکلا داره چند ماهه کلی دکتر رفته هنوز خوب نشده آخه ممکنه حتی یایستگی زود رس باشه چرا آخه سرسری میگیری

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞

ازمایش بده درمان کن از چی میترسی؟از عید تاحالا کم خونی نگرفتی؟🤦🏻‍♀️

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»«خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود»امیدوارم همینقدر قشنگ براتون بخواد❤🌱خدایا صلاحتو با حاجت دل من یه گره کور بزن❤️
عصبی نیستم،دوست منم دقیقا همین مشکلا داره چند ماهه کلی دکتر رفته هنوز خوب نشده آخه ممکنه حتی یایستگی ...

وییی یائسگی زود رس 😭درمان نداره؟

پرنسس اقامون 👰👫
2706