2733
2739
عنوان

بیایید بگید از چ طریقی با نی نی سایت اشنا شدید... مخصوصا اقایون 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 80 پست

هر چی سرچ میکردم میدیدم نی نی سایتیا هم دربارش بحث کردن😂

دیگه منم اومدم به جمعتون پیوستم❤😂🌚

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم چرا تازه نی نی سایتو دیدم بعد این همه سال ک هستش  از جامعه چند سال دورم 😄

اون موقع ها که میومدیم سایت کسی جواب سلام ما تازه ها را نمیداد تازه تاپیک میزدن این تازه واردهای سایت فلان😂😂😂😂😂

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
2728
ببخشید میتونم یه سوال بپرسم ازتون؟ 

خواهش میکنم بفرمایید

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2740
عکس پروفایلتون دخترتونه؟ 

نه اون من نیستم 😁

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2706