2726
عنوان

بیایید بگید از چ طریقی با نی نی سایت اشنا شدید... مخصوصا اقایون 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 80 پست

هر چی سرچ میکردم میدیدم نی نی سایتیا هم دربارش بحث کردن😂

دیگه منم اومدم به جمعتون پیوستم❤😂🌚

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نمیدونم چرا تازه نی نی سایتو دیدم بعد این همه سال ک هستش  از جامعه چند سال دورم 😄

اون موقع ها که میومدیم سایت کسی جواب سلام ما تازه ها را نمیداد تازه تاپیک میزدن این تازه واردهای سایت فلان😂😂😂😂😂

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
2728
ببخشید میتونم یه سوال بپرسم ازتون؟ 

خواهش میکنم بفرمایید

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
عکس پروفایلتون دخترتونه؟ 

نه اون من نیستم 😁

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2706