2737
2739
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7410 بازدید | 465 پست
روح که قطعا وجود داره بعد از مردنمون چی میشه ؟ 

میگم که جوابی نیست ولی تئوری های خیلی زیادی هست مثلا روی افراده خیلی زیادی تحقیق کردن که تا مرگ رفتن و برگشتن که اونها چهار حالت داشتن و این چهار حالت در همه مشترک بوده

یک حالت اینکه توی ی مکان سرسبز بودن و کسی که براشون عزیز بوده یا بهش اعتفاد داشتن میومده دنبالشون مثلا کسی که مادر بزرگش براش عزیز بوده 

یا مثلا مسلمان ها حضرت محمد رو یا مسیحی ها حضرت مسیح رو 

حالت دیگه اینکه باید به سمت یک راهی میرفتن که تاریک و ترسناک بوده و میگن حتما مجازات کاراشون بوده

حالت سوم کسایی بودن که به سمت نور میرفتن که ممکنِ بهشت و پاداششون بوده

حالت چهارم رو راستش یادم نیس

ولی برای حالت سوم میگن ک ممکنه اون نوری که دیده شده ممکنه نوری باشه ک یک نوزاد زمانِ ب دنیا اومدنش اولین بار میبینه:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما تو این دنیا برای هدفی آفریده شدیم... تا ب اون هدف نرسیم و اون کارو نکنیم نمیریم اون دنیا... بلکه همش ب شکل دیگه ای متولد میشیم... نمیدونم اون هدف چیع😶

در کشور من زن مثل میت ب حساب است............... اگه ی روز بمن خیانت کنی...                                  مثل قبل نمیشم باهات ولی کات نمیکنم تا بمونی   ببینی بسوزی😎                                                            من سه نفرم خودم غرورم اون روی سگم... منو از خودم بپرس من برای همه یکی نیستم💪
2731
مکه نه اینکه زن و مرد برابرن چطور تو سوره نسا مرد حق داره زنش و بزنه در صورت نافرمانی ولی زن حق ندا ...

در قران امده است عاشروهن بالمعروف

با زنان با نیکی برخورد کنید

پیامبر ما فرمودند من از همه با خانواده ام مهربان ترم ایا الگوی ما نبایند ایشان باشند 

پیامبر ما پیامبر رافت ومهربانی هستند

وخداوند در قران فرموده اند اگر حُسن خلق تو نبود همه از دورت پراکنده میشدند، و اما در رابطه با رابطه مرد وزن

مرد وزن در پیشگاه خدا برتری وکرامتشان به دلیل تقوی هست

اما میدانید که از نظر اجتماعی مرد قوام دهنده امور زن هست واین در قران اشاره شده است وحالت قیومیت نسبت به زن وفرزندانش داره واین نشانه برتری نیست وبلکه مسئولیتی بر دوش اوست بر اساس توانایی های بالای بدنی و مدیریتی که فی الذاته در بنیاد وجودش خداوند نهاده است 

که ان هم در موارد استثنایی ونادر برای

زنان ناشزه وضع شده ،ان هم در تفاسیر

به اندازه زدن چوب مسواک 

نه زیاد روی های که دیه بر اون وضع میشه

میگم که جوابی نیست ولی تئوری های خیلی زیادی هست مثلا روی افراده خیلی زیادی تحقیق کردن که تا مرگ رفتن ...

چه جالب ، شما کتاب یا مستندی در این مورد میتونی معرفی کنی ؟

بنظر من روح وارد جسم دیگه ای میشه حالا دیگه بستگی به شخص داره که توی دنیایی که زندگی کرده ادم خوبی ب ...

الآن مثلا همین خانم غزاله که کشته شد در زندگی قبلیش آدم بدی بوده؟😐زنایی که بهشون تجاوز شده چی؟ادمایی ک هیتلر کشت؟

2738
کتاب مقدس ما همونجور که میدونید قران که اونم ۱۰۰٪ کامل نیست و یسری چیزا هست که تو قران نوشته نشده اص ...

قران تبیان کل شی هست

بعضی مسایل که علم ما هنوز نرسیده 

وبعدا به اون خواهیم رسید

بله کلیات در قران اشاره شده

جزئیات در احکام

مثل نماز بخوانید

اما طریقه نماز خواندن

در احکام 

از طریقه نماز خواندن پیامبر وجانشینان ایشان

الآن مثلا همین خانم غزاله که کشته شد در زندگی قبلیش آدم بدی بوده؟😐زنایی که بهشون تجاوز شده چی؟ادمای ...

زندگی قبلشون من نبودم ببینم چیکاره بودن اما زندگی بعدشون بنا به کارایی که توی این دنیا کردن مشخص میشه 

چه جالب ، شما کتاب یا مستندی در این مورد میتونی معرفی کنی ؟

من از اینترنت و بقیه چیزهایی خوندم و شنیدم 

میتونید از یوتیوب ویدیو ببینید

درسته که خیلی چیزا دونستنش بهتر از ندونستش هست

اما من طبق چیزی که تجربه کردم زیاد تو فکر این چیزا نبودن بهتره:)

چون هیچوقت جوابی براش نمیگیریم واقعا سخته البته خب نمیشه فکر نکرد🥲

و این گناهان همه خلاف آدمیتن  همه ما حرفمون همینه نحوه رسیدن بهش و بیانمون متفاوت ما باید انس ...

قران آخرین کتاب از طرف آخرین فرستاده وکامل ترین کتاب وخداوند فرمودند ما محافظ ذکرمان هستیم

کتابی هست که خداوند از تحریف حفظش کرده اما سایر کتب اسمانی تحریف شده اند

پیام قران عدالت نیکی برابری 

وانسانیت هست 

ودستوراتی داره که برای پالایش روح بشر هست که فرضیه و واجب اند

و ما در این کتاب دستور داریم که به همه ی فرستادگان و کتب اسمانی ایمان داشته باشیم 

2706