2737
2734
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7418 بازدید | 465 پست
خب زندگی میکنی دیگه 

تا کی 

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همیشه معتقد بودم این دنیا مثل رحم مادره

ما مثل جنین

بعد اینجا وارد یه دنیای دیگه میشیم که سطح و لول بالاتری از دنیای درون رحم تنگ داره. توانایی‌هامون بیشتر میشه

مثل نوزاد موقع تولد استرس و درد داریم و اون دنیا کسایی بی‌صبرانه منتظر ورود ما و در آغوش گرفتن ما هستن

من تصورم از مرگ و ورود به اون دنیا دقیقا مثل تولد نوزاد تو این دنیاس. بعضیا گیر خانواده بد میافتن و سختی میکشن (شاید تاوان گناهان این دنیاشون باشه) بعضیا از ابتدا لای پر قو بزرگ میشن (شاید پاداش کارهای نیکشون باشه)

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
خب ینی خدا اومده میگه خوب باشید طی ی پروسه ای برید بهشت...خب حالا اخرش ک رفتیم بهشت تا کی عشق و حال! ...

بعدی وجود نداره، عشق و حال دائمی هست، 

تازه عشق و حال اونجا خیلی با اینجا فرق داره

اونجا همه چی لذت بخشه 

حتی نوشیدن و خوردن غذا

در کل مطمئن باش از لذت بردن خسته نمیشه تا ابد 😁

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2740
من به همشون فک میکنم ویجورایی اعتقاد دارم و بیشتر میگم قرآن درسته  ولی اینکه کلا نابود بشیم رو ...

اشکال اینجاست قران رو خوب نمیخونیم!

در ازل ما همه ارواحی بودیم از روح خدا که به خواست خدا با او پیمان بندگی بستیم

سپس به شکل خاک افریده شدیم و زمانی قرار بود بهشت منزلگاه ما باشه

پس از هبوط ادم به زمین بخاطر نافرمانیش  این اوضاع به خداست خدا دگرگون شد و ما شدیم موجودات زمینی! 

اخر کار هم به خدا بر میگردیم

خب ینی خدا اومده میگه خوب باشید طی ی پروسه ای برید بهشت...خب حالا اخرش ک رفتیم بهشت تا کی عشق و حال! ...

اون دنیا تا ابد هستش یکمی فراتر از ذهن انسانه 

انسان خودش ذاتا طالب جاودانگی هست و این امر براش تو اون دنیا فراهم شده

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
کفار هیچ وقت وارد بهشت نمیشن فقط کسایی که به خدا ایمان دارن ولی به گناه آلوده هستن بعد از پاک شدن وا ...

پس تکلیف کسایی که دین ندارن یا اینکه مسیحین  یا اینکه اعتقادات شما رو ندارن چی میشه به نظرت؟

به خاطر خوبیامون نازمون میکنن به خاطر بدیامون کونمونو پاره؟

😂😂💔

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
دلیل علمیش از کجا خوندین میشه بگین منم برم بخونم ♥️

من دلیل علمیش رو تو یه ابتدای کتابی ب نام سه دقیقه در قیامت خوندم

و اینکع تو کشورای خارجی هم توسط پزشکا و دانشمندای بزرگی تایید شده

کلا هرچی علم پیشرفت میکنه حرفای قرآن تایید میشن انگار 

هزارسال پیش ک تلسکوپی وجود نداشت تو قرآن میومده آسمان ها وزمین

تا اینکه چندسالیه دانشمندان به کهکشان های جهان بی کران با قوی ترین ابزار پی بردن

2706