2733
2734
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7449 بازدید | 465 پست
ته ته تهش ک چی؟ اصن رفتیم ب بهشت رفتیم جهنم بعدش ک چ🥲

تهش میخوای چی بشه 

خوب باش و مثل انسان واقعی زندگی کن آخرش خوبه 

بد باشی هم آخرش بده تا ابد بده

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من به همشون فک میکنم ویجورایی اعتقاد دارم و بیشتر میگم قرآن درسته  ولی اینکه کلا نابود بشیم رو قبول ندارم

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2740

میدونم هر لحظه از زندگی اینقدر با ارزش هست ، که همه افرادی که مرده اند دوست دارند فقط یک مرتبه  لحظه ای به دنیا برگردند و کار شایسته ای انجام دهند ولی افسوس که فرصت تمام شده هست 

هدیه به همه‌ی اموات یک صلوات بفرستید 

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)
بعد نداره دیگه  بهشت بری حالش رو میبری.... جهنم هم بری باید پاکسازی شی ببرنت بهشت

کفار هیچ وقت وارد بهشت نمیشن فقط کسایی که به خدا ایمان دارن ولی به گناه آلوده هستن بعد از پاک شدن وارد بهشت میشن 

کافرین تا ابد تو آتش میسوزن

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
بعد نداره دیگه  بهشت بری حالش رو میبری.... جهنم هم بری باید پاکسازی شی ببرنت بهشت

خب ینی خدا اومده میگه خوب باشید طی ی پروسه ای برید بهشت...خب حالا اخرش ک رفتیم بهشت تا کی عشق و حال!

بعدش چ میشه

شاید خدا همه برنامه شو رو نکرده

عین ی بازیه مرحله ب مرحله شو آپدیت میکنه

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....
کفار هیچ وقت وارد بهشت نمیشن فقط کسایی که به خدا ایمان دارن ولی به گناه آلوده هستن بعد از پاک شدن وا ...

عه جدی؟ 

ببخشید پس من نمیدونستم 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706