2733
2734
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7456 بازدید | 465 پست

تناسخ و قبول دارم ک روح برگرده در قالب جسم جدید ک این دنیا عذاب بکشه و گناه های قبلش پاک شه

ولی اعتقاد بیشتری ب این دارم ک برزخی هم وجود داره ک بهشت و جهنمش طبقه بندی شده است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کدوم کانال ؟ تلویزیون یا اینترنتیه؟ البته تهش کسی میتونه نظر قطعی بده که مرده و برنگشته

اونجا مواردی هست وصف ناپذیر، اکثرا عشقی دلچسب رو پس از پیوستن به نور نامتناهی وصف میکنن

تناسخی وجود نداره🙂 روحی که به فرمان خدا به بدن دمیده شده از او پس خواهد گرفته شد و روحی که از بدن ج ...

ته ته تهش ک چی؟

اصن رفتیم ب بهشت رفتیم جهنم

بعدش ک چ🥲

تو منو میبینی ولی نه همه ی منو...تنها هدفم مفیدبودنه  وبعد برگشتن به آغوشِ خاک به آرامشِ الهی به کنار امیر بودن و تو دنیایِ امیر زندگی کردن..💔خدایا از تفکرات منفی بیزارم نجاتم بده 💔خدایا مثبتم کن خدیا منو همه رو ورژنی از خودت کن....
ته ته تهش ک چی؟ اصن رفتیم ب بهشت رفتیم جهنم بعدش ک چ🥲

بعد نداره دیگه 

بهشت بری حالش رو میبری.... جهنم هم بری باید پاکسازی شی ببرنت بهشت

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
آره قطعا روح وجود داره، اما به نظرت بعد از مرگ چی میشه ؟

تو برزخ میمونه تا اخر دنیا 

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵