2733
2734
عنوان

به نظرتون بعد از مرگ چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7425 بازدید | 465 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعدش چه اتفاقی میوفته ؟

روحمون آزاده فقط جسممون میپوسه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740

تناسخی وجود نداره🙂 روحی که به فرمان خدا به بدن دمیده شده از او پس خواهد گرفته شد و روحی که از بدن جدا میشه به روح ربانی میپیونده و به عالم برزخ میره که اونجا شاهد اعمال نیک و بدش خواهد بود!

و در مراحل ابتدایی که بدن بالای جسدش حضور داره شاهددحس تعلق داشته باشه به دنیا و عزیزانش اما به یکباره پس از پیوست به عالَم ربانی از بین میره🙂 و عشقی بزرگتر در انتظار ماست

بعدش چه اتفاقی میوفته ؟

امروز ی کلیپ تو یوتیوب دیدم بعد از مرگ چه میشود عالی بود.حتما برو سرچ کن ببین

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
آره قطعا روح وجود داره، اما به نظرت بعد از مرگ چی میشه ؟

نسبت ب کارایی ک کردیم اونجام زندگی خاص خودشو داره البته روح باید ب تکامل برسه مرحله مرحله   اما دقیقا نمیدونم زندگی اونجا چجوریه تنهایی با بقیه ای اینو درک نکردم

می دونی من یه زمانی به اون دنیا اعتقاد نداشتم ولی بعدها اعتقاد پیدا کردم

اگه قراره که ما تبدیل به خاک بشیم پس چرا خدا استعداد هایی مثل حرف زدن و نعمت هایی مثل عقل و هوش و چیزای دیگه مثل وجدان یا نفس های لوامه و اماره داده

از طرف دیگه اگه خدا عادل هستش پس باید جایی باشه که پاداش یا جزای انسان ها داده بشه که نمیشه همشونو تو این دنیا داد پس معاد لازمه عدل الهی هستش

انسان میل به جاودانگی داره و سعی میکنه اینو تو این دنیا پیدا کنه ولی اشتباهه و باید سعی کن روحشو جاودان نگه داره

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 
برنامه زندگي پس از زندگي رو ديدي اونم ميگن دروغه

چون به نفع خیلیا نیس باور کنن. 

اگه باور کنن مسئولیت داره

البته باور هم نکنن همینطور 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706