2737
2739
عنوان

تصادف کردم فرار کردم+همین الان

| مشاهده متن کامل بحث + 4873 بازدید | 201 پست
دوست دارم که تاپیکت سرکاری باشه یوقت ورشکست نشید غذا نون خشک بدید سیب زمینی له نکردی که عزیزم اوناهم ...

اونم هفته بعد گفته بهش نون خشک بده   

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
قابل توجه دوستانی که گفتن سگ نجسه و کار درستی کرده  پس داستان اون زن که کفشش رو داخل چاه انداخ ...

یک عده  از اون ور بوم  میفتن  سگ رو تا تو  حلقشون میبرن

یک عده باز  از این ور بوم میفتن  کافرا  میگن چون سگ نجسه  باید لحش  کرد کشتش  وسط خیابون  😐شماها عقلم دارین

.....دو فرزند ۴ساله    ۸ماهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاهشا چرت و پرت نفرمایید تو قرآن نیومده  اگر اومده ادرس بده 😂

چرت و پرتو تو بلغور میکنی تو احادیث اومده که سگ نجسه و نباید به خیسی بهش دست زد البته تو قران هم بهش اشاره شده که سگ نگه داشتن حرامه ومگر سگ نگهبان که بازهم نجسه و باید مراعات کرد که به خیلی دست بهش نزد و ...

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2728
برو بابا بله که دست ماها نیست فقط بعضی از این جلبک مغزا هییی غذا میدن انگار مثلا خیلییی خوبن همین سگ ...

ترجیح میدم باهات بحث نکنم نه چون به شان و شخصیتم برمیخوره در ضمن خودت برو با اون افکار پوسیده ات خداوند موجودات زنده ومنو از شر بدی ها و سنگ دلی ها در امان نگه داره الهی آمین☺

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
عزیزم ما ها نابود کردیم اکوسیستم رو  در واقع این ما آدما بودیم که تجاوز کردیم به محل زندگی اون ...

وااا چه حرفا که نمیشنویم انسان اشرف مخلوقاته گلم ..میخوای ماها اصلااا بچه دار نشیم تا اونا راحت زندگی کنن؟؟ خدا باعثو بانیشو نابود کنه ک همه رو ول کردن تو شهرا

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
کیست ک هیچی شپش زیاد شده از حیونای خونگی الان مدارس پیام شپشی میدن.واقعن من تاحالا ندیده بودم شپش ال ...

والا بخدا اینا دیگه کین خیلیییی حرفاشون مسخرس

یکیشو اسم ببر.. 

گفتم بالاتر

2740
اونم هفته بعد گفته بهش نون خشک بده    

اومده تشویش راه انداختن الانم داره به ریش خانمها میخنده درکل اینا بیمارن بیمار

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
اصلا راه نداره باید بیای 🤣

خودتو بمال به خیار حتما

یک عده  از اون ور بوم  میفتن  سگ رو تا تو  حلقشون میبرن یک عده باز  از این ...

در اینکه سگ بیماری های زیادی داره و شاید دلیل نجس بودنش هم همین موضوع هست شکی نیست، اما انسانیت حکم میکنه این مسئله رو به آموزه های دینی ارجاع ندیم، دقیقا مثل داستانی که توی قرآن وجود داره، اون زن به نجس بودن سگ کاری نداشت و فقط به خاطر مهربانی ش از خودگذشتگی کرد و نتایجش رو هم دید.

شما بجز‌ توهین هیچی بلد نیستی  حرف کم‌میاری توهین میکنی،چون اصلا حرف منطقی نمیزنی و منطق هم قب ...

حالا همینم موندع تو بهم یاد بدی چی بگم نگم تویی که نمیدونی هرکس عقیده ی‌خودشو داره میتونی مبلغ دین باشی من هییییچ ابلاغیه ای ندادم فقط گفتم سگ نجسه و همین

وااا چه حرفا که نمیشنویم انسان اشرف مخلوقاته گلم ..میخوای ماها اصلااا بچه دار نشیم تا اونا راحت زندگ ...

مدیونید اگه یه درصد حتی یه درصد فکر کنید که وقتمو برای بحث کردن با شما هدر میدم ، اصلا شما قانع شدنی نیستید ، با کلی احترام ♥️ 

یه دو تا مستند ببینید ، مفیده ، انسان ها و حیوانات هر دو باید باشن ، وجود هر دو به هم وابستست ، حیوونا که نباشن دیگه انسانی نیست ، دیگه هیچ غذایی نیست ، هیچی ! 

حیوونا عضو مهم زنجیره ی حیات هستن ♥️

حیوونا خیلی مهمن برای این کره و ادامه ی حیات انسان

2706