2737
2739
عنوان

نامزدها کسی تا حالارفته معاینه بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 35 پست
😐😐🤐🤐 بعدش چیکار کردی؟ اگه بعدش باهاش میرفتی پزشکی قانونی،اونجا میتونستن تاریخِ رابطه ات رو هم ...

عقلم نمیرسید اونموقع 

بعدش منو برد دکتر اونم با مادر شوهر و خواهر شوهر من این خاطره رو یادم نمیره   تازه دختری بودم ک از خونه بیرونم نمیرفتم  هه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عقلم نمیرسید اونموقع  بعدش منو برد دکتر اونم با مادر شوهر و خواهر شوهر من این خاطره رو یادم نم ...

وای چقد حرص خوردم 

بعدش شوهرت شرمنده نشد؟

اه کاش جای تو بودم میزدم دهن همشونو میاوردم پایین

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
چ با فرهنگین 

مچکرم چون همسرم به حرفم اعتماد داشت و حتی گفتش که اصلا  نیازی نیست به اینکار من همینجوری تورو دوست دارم و حرفت رو باور میکنم و اینکه چون خودش پزشک هست می‌گفت همکار هاش خیلی مورد اینجوری دیدن که به خاطر همین چیزها جدایی و دعوا و... رخ داده اصلا خیلی هاش هم دست دختر نبوده 

و اینکه من معتقدم اصلا بکارت وجود ندارد

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
2740
خیلی خوبه خوشبخت باشی همیشه

و همچنین عزیزدلم 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه
2706