2737
2739

دوباره تاپیک زدم چون به راهنمایی بیشتر نیاز داشتم 

مادرش پول لازم داشت البته مام دم عروسیمونه و خودمون دستمون خالیه و خانوادش ریالی کمک نکردن و الان مادر جونش به فکر تغیر دکوراسیون افتاده و از شوهرم پول خواست و گفت وامو گرفتیم بهت پس میدیم که تجربه ثابت کرده هيچوقت از شوهرم پول قرض گرفته پس نداده... و الانم میتونه وام بگیره... ما نمیتونیم هزینه عروسیمونو بدیم به خانم بره واسه خودش دکوراسیون جدید کنه... عوض کمکش فقط بلده بکنه

منم هرچی ب شوهرم گفتم ب خرجش نرفت و دعوامون شد و من خودمو زدم از دستش... 

بعدش ک رفت خونشون خیلی عصبانی بود میگفت چرا خودتو زدی و... مادرشم شنیده بود و گفته بود اصلا نمیخوام پولتو میرم از کس دیگه میگیرم 

شوهرمم با داد گفته بود ک اصلا ولم کنید میرم طلاقش میدم این چه زندگیه و.... 

از وقتی اینارو فهمیدم حالم بده... 

خودش به چیز خوردن افتاد ولی منو جلوی مادرش خراب کرد... 

حالم خوش نیست... 

کلا دهنش لقه😭

حق با کیه

بخدا با محبتم بهش میگم اون لحظه قبول میکنه اما باز مادرش از زیر زبونش میکشه... 

یه ذره سیاست یادم بدید چیکار کنم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چیکار کنم 

به شوهرت بگو برو هر وقت یادگرفتی زندگی مشترک اداره کنی هر وقت تونستی برا دختر مردم یه عروسی خوب بگیری بیا از الان بهشون بفهمون که تو ارزشت بیشتر از این حرفاس ببخشید ولی شوهرت خودش باید بفهمه پول عروسی واسه دکور عوض کردن مادرش نیست

سلام ، اره حق داری ، مادر شوهرتونم غریبه نبوده که از وضعیتتون خبر نداشته باشه که میخواین عروسی بگیرین. 

اگ میبینی اینجوریه و حرف مادرش همیشه اولویته واقعن موندن با ی همچین ادمی خیلی سخته.ولی بهش بگو من مخالف این نیستم که تو به مادرت کمک کنی بالاخره یه عمر برات زحمت کشیده ولی الان اصلا شرایطش نیست به نظرم عروسی ما از تغییر دکوراسیون اون مهمتره و اولویت بیشتری داره هر وقت وامشو گرف همون موقع با همون پول خودش دکورشو عوض کنه ، یا اگر برات ممکنه مواقعی که میفهمی ازش پول میخان تو هم باهاش باش که شاید ازتو یکم خجالت بکشن واالا.یا مثلا بهش بگو من ازت انتظار نداشتم که پول عروسیو بدی مامانت من کلی برنامه ریخته بودم .

ببخشید اینطوری میگم ولی اگ میبینید درست بشو نیست بزار بره چون وقتی وارد زندگی مشترک بشین خیلی خیلی بیشتر از الان اذیت میشین

خوب کردی کولی بازی درآوردی...مرگ یه بار شیون هم یه بار ...

اگه مادرش انقدر بی شعور که نمی فهمه شما دم عروسی پول خودتون رو نیاز دارین شاید این جور حالیش بشه که داره با این رفتار ها زندگی بچشو خراب می کنه...

Shsh
2738