2752
2734

داداشم ۳۳سالشه شغلش آزاده و درامد خیلی خوبی داره خونه دوتا ماشین و همه شو خودش تنهایی با کار کردن بدون کمک کسی بدست آورده حالا از یه دختری خوشش اومده دختره هم شاغله دختر نازی ام هست ولی دیگه رسما داداشم هرچی در میاره هررچچچچی خرج اون می‌کنه دو سال باهمن اگه بگم تا الان حدود ۳۵گرررم براش طلا خریده باورتون نمیشه چون میونه خوبی هم با مامانم و بابام نداره به حرفشون گوش نمی‌ده می‌خوان ازدواج کنن ولی این دختره ناز می‌کنه و به نظر من ۱۰۰درصد نیست که آره حتما ازدواج میکنن دیروز باهم رفته بودیم خواهر برادری تفریح و بیرون اون زنگ زد منو ول کرد رفت دو ساعت قربون صدقش رفت 😑🤦‍♀️برای من مهم نیست ها خب داداشم دوسش داره عاشقشه منم از پسری که قرارع ازدواج کنم توقع هایی دارم ولی میترسم این دختره آخرش بزاره بره ولنتاین رفته عطر خریده براش ۵میلیون 😒 کلی هزینه های دیگه در نهایت اینم بگم که نگید حسودی من نگرانم چون تک تک پولاشو با زخمت بدست آورده دامادمون همین کارا رو برا خواهرم می‌کنه ولی قبل از ازدواج و تو نامزدی اصلا نمی‌کرد 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گفتن و راهکار ما دخالت محسوب میشه

ب نظرم دعا کن عاقبت ب خیر بشن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
هرچی زودتر برین خواستگاری خب

رفتیم یه سری شرط و شروطا گذاشتن داداشم داره بهشون عمل می‌کنه تا باز بره خواستگاری 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
ولش کن هر چی بگی بدتره  فقط خودتو خراب کردی

آره ولی نگران زحمت هاشم وگرنه زنش شد که نوش جونس