2737
2734

همه میگن برای کنکور پزشکی میخوایم اماده شیم ولی غافل از اینکه بببینن علاقشون چیه😑

پزشکی اگه علاقه نباشه همش عمر تلف کنی و اعصاب خوردکنی

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک میکنن میانبریه برا پولدار شدن

متاسفانه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731

کاملا موافقم من خودم زخم خورده این موضوعم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738

من دیدم قبول نشدن افسردگیم گرفتن بس که همه جا گفتن فقققققط پزشکی 😐😂

دیگه روشون نمیشه تو چشم آشناها نگا کنن خب اینقد اذیت نکنید خودتونو😥😕

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
واسه اینک رشته ها دیگ فقط پول خرج کردن وآخرشم هیچی نشدنه😐

نه همه رشته ها! ولی خب تو پزشکی هم اگه علاقه نباشه  درامد ندارن واعصاب ادم داغون میشه😑

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره

و مایی که رفتیم دنبال علاقهمون وایستادیم یه گوشه با لبخند بهشون نگاه میکنیم 😊

آخه اینا همونایی ان که تا ده سال پیش همه عاشق مهندسی بودن.  گند خورد تو مهندسی همه شدن عشق پزشکی. خدا آخر عاقبت پزشکی رو به خیر کنه 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

والا دیگه

پسرداییم به حسابداری علاقه داشت داییم اصرار که باید بری مهندسی

مهندسی قبول شد رفت تو دانشگاه نتونست بخونه انصراف داد الان برای حسابداری داره میخونه

چیزی که بهش علاقه دارید رو دنبال کنید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
پزشکی به نظر من که اشباع شده، همه هم توش موفق نمیشن، فرش قرمزم در دانشگاه براشون پهن نکردن، است ...

مامان من پرستاره میگه یدونه جراح قلبم دیگه نداریم تا چند سال دیگه باید از هند دکتر بیاد مثل قدیم پزشکی واقعا اشباع نشده و خیلیا هم این چند سال از ایران رفتن چون طولانیه و کم هم میگیرن