2737
2739
کارِ اشتباهیه قطعا. اما بازار کار رشته های دیگه متاسفانه اصلا خوب نیست پس نمیشه دنبالِ علاقه رفت.. ...

خب بله اکثر رشته ها اشباع شدن ولی نه همشون 

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره
خب تنها رشته ای که بازار کار داره هرچه قدر هم کمبود پزشک داشته باشیم به هیچ وجه نمی ذارن ظرفیت پزشک ...

کی گفته تنها رشته ای که درامد داره! پس پیراپزشکی ها و یه سری رشته های دیگه ... که اگه ماهر باشی خیلی درامدش زیاد!

بعدش ظرفیت پزشک ها نسبت به سالهای پیش زیاد کردن واینکه مثلا شما نگاه کن چندنفر پزشک عمومی تو ایران الان درامدشون زیاده😐😐

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه عزیزم اینا هیچ کدوم جراح قلب که نمیشن.. نهایت بشن به دکتر عمومی، اوه انقدر دکتر عمومی بیکار ریخت ...

دقیقا البته ۶۰ درصد افراد ورودی به پزشکی سهمیه دارن یه مشت احمق و بیسوادن که من شنیدم این سهمیه تو تخصص گرفتنم پشتشونه🥲💔

دقیقا البته ۶۰ درصد افراد ورودی به پزشکی سهمیه دارن یه مشت احمق و بیسوادن که من شنیدم این سهمیه تو ت ...

نه تو تخصص سهمیه ندارن واسه همین بیشتر دکترایی که تا آخر عمومی میمونن سهمیه این چون توان قبولی در تخصص رو ندارن

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2728
بله ولی یه سری تخصص ها کمه مثل همین قلب و جراح مغز

این رشته ها چون سختن شاید برا همون متقاضی کم دارن 🤔

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2740
تخصصم سهمیه داره خواهر

فک میکردم نداره 🤔

خیلی ساده ای

چرا؟

چون ادعاهای آدمای اینجارو باور میکنی میدونی تا الان مچ چند نفرو گرفتم همش ادعاس به این سایت به چشم س ...

میدونم ولی منم ساده کسی رو باور نمیکنم 

این کاربر رو چند بار دیدم. واقعا از لحاظ اطلاعاتی که میده معلومه که پزشکه 

مگرنه تو سایت دکتر ماشالا زیاده و نود درصد فرق قلب و کلیه رو هم نمیدونن 😂😂

فک میکردم نداره 🤔

داره تخصص سهمیه داره اگه طرف تخصص قبول بشه با استفاده از سهمیه اش که همون مناطق هست مشمول خدمت چندساله منطقه اش میشه که اینم خودش موجب پزشک بی سواد پروری میشه

میدونم ولی منم ساده کسی رو باور نمیکنم  این کاربر رو چند بار دیدم. واقعا از لحاظ اطلاعاتی که م ...

همه رو شما به یک چشم ببین من مچ کسیو گرفتم که ۹۹٪ افراد این سایت ایشونو خانم دکتر خطاب میکردن

کی گفته تنها رشته ای که درامد داره! پس پیراپزشکی ها و یه سری رشته های دیگه ... که اگه ماهر باشی خیلی ...

نگفتم تنها رشته ای که در آمد داره گفتم بازار کار داره کار پیدا کردن برای یه پزشک به مراتب خیلی راحت تر از مشاغل دیگه هست و درآمد یه پزشک عمومی معمولی از خیلی شغل های دیگه بهتره تو خیلی شغل ها اگر معمولی باشی اصلا کاری پیدا نمیشه