2733
2734

دلم سوخت براش😐

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حدیث داریم جایی که فقر وارد بشه ایمان خارج میشه متاسفانه مسایل اقتصادی و فقر خودش باعث دزدی و خلاف م ...

کاش همون ادمهای 70 سال قبل بودیم حدیث بلد نبودیم اماااااااااااااااااااااااااااا

تموم مردم سرزمینم انسان بودن !!!!!!!!!

سلااام خاله 👋👋 کجایی تو  مشغول درس واینااا اره؟؟🤣🤣

عه سلوم علیک 😂اره دیگ درگیرم کم میام امتحانای ترمم داره میاد

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
حدیث داریم جایی که فقر وارد بشه ایمان خارج میشه متاسفانه مسایل اقتصادی و فقر خودش باعث دزدی و خلاف م ...

الان قران بهترین کتاب مونه و بسیار مسلمون داریم اما فقط قران خاک میخوره خونه ها و انسانیت را فراموش کردیم ........

2738
اهان موفق باشی⚘👋 اره اینجا وقتتو میگیره سعی کن نیای اصلاا🤣🤣

مرسیی 

اره باو ولی نمشه کلا دل بکنم😐😂🚶‍♂️

از ت چ خبر

🤣🤣اره لعنتی نمیشه که نیای هیچ مثل همیشه🙂

الان تاپیک اخرتو رفتم فضولی دیدم 🚶‍♂️

چیشدع دلت شیکسته کی شیکوند حالا دل خاله مارو

🤧🤧🤧🤧🤧🤧بیخیال

اوخی 🚶‍♂️بیخی حالا حل مشه نشه عم میگذرع

2706