2733
2734
گذشته ولی دلم تنگ شده🤧💔🤦‍♀️

دلتنگی بد چیزیه لامصب🚶‍♂️

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
کاش همون ادمهای 70 سال قبل بودیم حدیث بلد نبودیم اماااااااااااااااااااااااااااا تموم مردم سرزمینم ا ...

شیر مادر ، بوی ادکلن می داد

دست پدر ، بوی عرق

(گفتم بچه ام نمی فهمم)

نان ، بوی نفت می داد

زندگی ، بوی گند

(گفتم جوانم نمی فهمم)

حالا که بازنشسته شده ام

هر چیز ، بوی هر چیزی می دهد ، 

پارک ، بوی گورستان

و شانه تخم مرغ ، بوی کتاب !!!!!!!!!!!!

اریا تقدیمتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهووووم 💔 داری میری؟؟؟🚶‍♂️

بش بها نده بپره از سرت خدتو مشغول کن(بها نمدونم املاییش چجوریه حالا به روم نیار )

نه عادت اون ایموجی 😐😂

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
بش بها نده بپره از سرت خدتو مشغول کن(بها نمدونم املاییش چجوریه حالا به روم نیار )  نه عادت اون ...

اره میخااام فراموش کنم🤧

فک کنم درس نوشتی🤣🤦‍♀️

اهان گفتم اگه میری درم ببندی🤣🤣

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
2738
اره میخااام فراموش کنم🤧 فک کنم درس نوشتی🤣🤦‍♀️ اهان گفتم اگه میری درم ببندی🤣🤣

خیر سرم دبیرستانم تا اینجا خوندم هیچ گوهی نشدم  ..

نگران نباش برم درو یادم نمره 😐😂

عب نداره منم زیاد غلط مینویسم🤣🤦‍♀️ 😁😁

اره باو براهمه پیش میاد 

خدمو دلداری بدم یکم🚶‍♂️

😅😅😅😅خووو فعلااا من برم بای👋👋👋👋 خوشحال شدم دیدمت🙂

ب سلمتت 

منم🚶‍♂️